Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Vőlegényemnek mit vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Vőlegényemnek mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Bocsi tudom ezer ilyen kérdés volt már,de létszi irjatok adjatok tippeket.26éves 5éve vagyunk együtt.Parfümöt telefont ruhát fényképezöt graviroztattam dolgokat,fényképes ajándékokat is stb ..szoval sok mindent vettem már neki.Szeretnék neki valami nagyon jót kb 40-50ezrem van rá.Lehet itt a neten is ha van valami jo ötletetek,rendelhetek a netröl is.Nagyon köszönöm!
2010. nov. 26. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

40-50 ezer? :) Pici anyagiasság?


Mellesleg tudok jobbat: öltözz be angyalkának, és legyél te az ajándék, akit karácson este kicsomagolhat. :)

2010. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hihi:) én pont angyalkának fogok beöltözni, már meg is van a jelmezem. úgyis mindig mondja, hogy én vagyok az ördög..hát most megmutatom, hogy egy igazi angyali ördög vagyok.
2010. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Amugy nem vagyok anyagias,nincs sok pénzem de gyüjtöttem rá hogy valami jot tudjak venni neki..
2010. nov. 26. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Okok. :) De úgysem az ajándék értéke miatt fog neki örülni, hanem, mert tőled kapja. :)
2010. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jo igen ezt értem de 5év alatt már annyi mindent vettem neki..szeretnék valami olyat ami még nincs neki..vagy ami nem jut eszembe:)Köszi
2010. nov. 26. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
vidd el a két ünnep között wellnessezni vhova
2010. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Angyalkás kicsomagolós ajándék már voltál? :D
2010. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.még nem voltam.
2010. nov. 29. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!