Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a vőlegényemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a vőlegényemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Jnuárban leszünk 3évesek, és még arra sem tudom, hogy mit adjak neki, már sokmindnet adtam, valami uj kéne meg különleges.


Gondoltam borotvakészülekre csak az drága 10 000Ft körül van.Nekem 3-4000Ftig kellene


2008. okt. 29. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyen hamar bevásárolsz? :D

Amúgy mit szólnál ha egy közös albumot készienél? a fontos pillanatokból?

Vagy kinyomtatszu egy 30x30 as képet és bekeretezed? te magad szépen, dekorációs boltban annyi édi dolgot lehet kapni ami jó kelléknek. Vehetsz melléje finom bort, egy szép pulcsit...:) na mit szólsz? :D

2008. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. mindenképp olyan dolgot vegyél/csinálj ami pár év múlva közös emlék lesz rólatok :)
2008. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kép már van, van bögrén is kép
2008. okt. 29. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezek jutnak eszembe: vehetsz neki egy nyakláncot vagy egy karkötőt. Akkor még: inget, alsónadrágot, vagy valami kiegészitőt ami szerinted illik a szobájában. Ha van valami hobbija vegyél valami ahhoz kapcsolódót.
2008. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most beszéltem meg a párommal egy tök jó dolgot, hogy kiküszöböljük a ki mit vegyen kérdést. Megállapodtunk, hogy írunk egy listát, hogy mit szeretnénk, és a másik választ róla, és azt veszi. Így nem tudjuk, melyik lesz az, meglepetés lesz, mégis örülünk, hiszen szerettünk volna egy olyat. Szerintem ez egy jó ötlet:)
2008. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!