Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kor különbség idősebb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kor különbség idősebb lány (21) fiatalabb srác (16) mit tegyünk? Oda lent több

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk, egy közös ismerősön keresztül és nagyon jóba lettünk. Egy este megkért hogy kísérjem haza, csókolóztunk. Minden nagyon jó volt szerelmes lettem ő is hasonlóan érez csak nem nagyon mer. Barátja van, de közben engem kíván, és csak titokban tudunk találkozni most már. Mit tegyünk szerintetek

16/f


2010. nov. 26. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy csalfa lánnyal minek kezdenél?! Hogy aztán te legyél az újabb áldozat? A következő, akit átver és megcsal mással? Téged csak a kora vakít el, mert azt hiszed "menő" dolog egy 5 évvel idősebb csajjal kavarni. Nem veszed észre a valódi énjét, hogy egy utolsó kurv@.
2010. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem is ez a legnagyobb gáz, hanem az hogy valószínűleg 20onéves csávója van, aki ha rájön... huhúúú. Szal kellemetlen lesz.
2010. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha engem a barátnőm egy 16 évessel csalna meg az agyát szétverném az biztos!Az egy nagyon visszamaradt retardált csaj lehet aki nála ennyivel fiatalabb fiúval megy el...

2Of

2010. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vissza maradott diplomázott lány. kiváncsi vagyok h neked van-e egyáltalán éretségid....

Huszonéves a barátja de nem tartok tőle.

lehet igazatok van. Kössz szépen az első kettőnek:D

2010. nov. 26. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajmár, a BA-diplomát mindenki meg tudja szerezni, tényleg nagy gyökér lehet...
2010. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sztem nem baj az ha fiatalabb fiúval kezd valaki én már csak tudom csak fiatalabb barátaim voltak...de ezzel az a baj ahogy az előzőek írták hogy őt is csalja szóval honnan tudod h téged nem tenne lapátra más miatt,és ha elvileg szeret akkor miért nem hagyja ott miattad a barátját?8-):D
2010. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!