Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi lehet a kor különbség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet a kor különbség, úgy h a lány az idősebb?

Figyelt kérdés
én most 16 vagyok és a lány 18 éves, működhet?
2011. aug. 16. 12:46
1 2
 1/11 Hailey13 ***** válasza:
szerintem ezt nem kérdezned kéne, hanem érezned.
2011. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet h ilyen korban furán fognak rátok nézni de simán működhet ha már 20on évesek lennétek akkor még csak nem is nézne senki furán
2011. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is 2 év a korkülönbség az én javamra :) Amikor összejöttünk a pasim a 18-at töltötte én meg a 20-at. :)

Nekünk eddig (5 éve)működik.

De ez nem ezen múlik.

2011. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nővéremtől 2 évvel fiatalabb a pasija, bocsánat, a férje. Most házasodtak. :)))
2011. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hailey13 ***** válasza:
egyébként két ismerősöm huszonéves, a barátnőjük harmincon túl. azt azért elég soknak tartom, de mégis, az egyik párnak már gyerekük van és azthiszem több mint tíz éve együtt vannak, a másik pár is legalább három éve húzza:D
2011. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó de még nem vagyok vele, még csak beszélgetek vele. én arra vagyok kíváncsi h ha meg kérdezem h járna e velem akkor sok e 2 év különbség. és hogyan kezdjek el közeledni hozzá? kicsit több mint 1 hete meg néztünk egy filmet, de nem 2-esbe hanem úgy társaságba, eddig ez törtnét.
2011. aug. 16. 13:08
 7/11 anonim ***** válasza:

először is hívd el őt randizni...

mi meg nem tudjuk kitalálni h ő mit gondol a nála fiatalabb pasikról

2011. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia!! Akkor leírom a mi történetünket! 18 éves voltam, mikor egy iszonyú jó pasi írogatni kezdett msn-en, 16 volt, az expasim "küldte rám". MOndott minden szépet, elhívott randizni, nehezen de mondom oké. És már az első randin visszavonhatatlanul beleszerettem, nemérdekelt, hogy hány éves. Most másfél éve vagyunk együtt, eljegyezett másfél év alkalmából, és kisbabánk is lesz januárban :) Szóval először msn-en beszélgess vele, akkor megtudod milyen témákat szeret, és hívd el meginni valamit! Minnél többet dumcsiztok arról, hogy találkozzatok, annál egyszerűbb lesz!! Sok sikert, rmeélem neked is öszejön!
2011. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, remélem össze jön, és sok boldogságot nektek, és a kis babának meg sok egészséget!!! :)
2011. aug. 16. 13:58
 10/11 anonim ***** válasza:
végül mi lett összejöttél vele?
2012. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!