Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hittem minden rendben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem minden rendben van a "barátnőmmel", de kiderült mégse. Mit lehet tenni? 17/f

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja ismerem. Már az első beszélgetésnél mondta, hogy van barátja, de már pár hónapja nem túl jó a kapcsolat, és mostmár, hogy megismert szakít is vele. Amúgy is szakított volna, csak ez talán megsürgette. Szép lassan alakult, ahogy randizgattunk.. először szájra puszi, utána már csók is... utána mondta h még korai volt, és akkor megint szájrapuszi, és megint eljutottunk a csókig. Már tök jól volt minden, összebújtunk és filmeztünk, bemutatott a szüleinek. De most meg mondta, hogy nem kellet volna és ez gyors neki. Meg hogy egyedül akar lenni úgy, hogy közbe csak "ismerkedünk", aztán kb 1 hónap után már mehet, mert akkor már szüksége lehet kapcsolatra. Elmondta, hogy szeret meg akarja, csak még idő kell. Én meg átvertnek érzem magam, meg úgy érzem, hogy hitegetett... mert már együtt akart aludni, erre azt mondja, hogy csak kipróbálta, hogy beletud-e már gy kapcsolatba...
2010. nov. 26. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart. Hagyd ott és nézd meg az Így jártam anyátokkal idevágó részét.
2010. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ÍGY VAN...AZT SZERESSÜK... :D ÉN IS EZT AKARTAM IRNI... Mondta hogy nem lehetünk együtt? "MOST MÉG" ?:D
2010. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha nem? nagyon szeretnék összejönni vele...és nem szeretném elrontani... de várni se akarok akár több hónapot de 1-et min... pláne h már belekóstoltam, milyen együtt lenni vele.
2010. nov. 26. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen normális hogy vannak ilyen problémáid.

Örülj neki hogy most találkoztál ezzel a jelenséggel, és hogy ilyen hamar véget vethetsz egy ilyen kapcsolatnak.


Két dolgot javaslok. Menekülj amilyen gyorsan lehet és törd össze lelkileg amennyire tudod. Kihasznált játszott veled hülyének nézett... Mondhatod nyugottan hogy csak arra kellett, hogy csak eltűrted a hülyeségeit vagy esetleg nemtudnae összehozni valamelyik barátnőjével.

Vannak még módszerek teis tudsz gondolkozni.


ui.: Ne hagyd hogy szórakozzanak veled puszi-csók-puszi szinten. Bűzlik messziről az ilyen szitukról hogy nincs minden rendben

2010. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, állítsd választás elé. Ha tényleg szeret akkor téged választ, ha megint időt kér, akkor nyilván nem szeret, ennyi. Nem olyan nehéz eldönteni, hogy kit szeret az ember igazán. Ezt az időhúzást a végtelenségig tudja játszani, márpedig ezt neked nem szabad hagynod. Én tuti elé állnék és azt mondanám, hogy akkor most dönts. Ha nemet mond, akkor szépen elköszönnék és élném az életem nélküle.
2010. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de én őt akarom és nem egy hónap múlva hanem most... mert már egyszer megszereztem... és addig minden találka tök kínos lenne...
2010. nov. 26. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Húúúúú, ez rejtélyesen ismerős, pár apró részlettől eltekintve, és attól, hogy nálam rájöttek, hogy mégsem szeret...

Na, de...

Szerintem várj, az idő mindent megold. Ha tényleg szereted, akkor megvárod, ha nem engedd el, semmi nem tart örökké.

És tényleg gyors volt, valószínüleg, beszélgess vele minél többet, hátha úgy észre veszi, vagy rájön, hogy te kellessz neki, hidd el, ez vagy megtörténik vagy nem :D

2010. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!