Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy honapja járok a pasimmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy honapja járok a pasimmal, és mindig láttam hogy tulságosan joban van a legjobb barátnőmmel. Most kiderült, hogy amikor nem voltam ott akkor a pasim ölébe ült. Mit tegyek? Amugy, ha számit 13 éves vagyok. SOS!

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy szakitsunk,mert szeretem a fiut!!!!!!Abarátnőm azt mondja csak hülyéskedtek,de nekem ezt nehéz lenyelni!!!!!
2010. jún. 3. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

13 vagy sztem ne foglalkozz vele

nem ő lesz az életedben az utolsó pasi

ha bejösz neki nem fog kikezdeni a bnőddel

2010. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A te korodban a pasik ilyenek. Tán azt hitted, hogy 13 évesen egy életre szóló kapcsolatot ápol majd veled? Próbálgasd a szerelmet, a kapcsolatokat, de ne tervezz hosszútávra.
2010. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

elöször is sok lany beleesik abba a hibaba, hogy elöször a baratnoit hibaztatja. Kezdjük azzal, h a fiu egy bunko, tudnia kell, h csak te ulhetsz az öleben. Hulyeskedjenek nyugodtan, az nem tiltott, de bizonyos kereteken belül.

Ha ezt nem erti meg, akkor nem erdemes az idod vele tölteni. Fontos, h mar ilyen korban kialakuljon benned az önerzet. A masodik pedig legyen a baratnod. Mondd meg neki is, hogy ezt te nem tartod hulyeskedés kategorianak, és h neked nagyon tetszik ez a fiu, ezert nem szeretned, h belekavarjon a levesedbe. Esetleg az is lehet, h neki is tetszik titkon a fiu. erre is kerdezz ra. Mindezt szépen higgadtan sertödés nelkul beszeljetek meg, mert az is lehet, hogy a baratnod majd a vegen elpletykalja a fiunak, h mennyire feltekeny vagy és ateshet a lo masik oldalara. Csak okosan!

25/L

2010. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nem csak a barátnőmet hibáztatom,de én is a közelbe voltam bármikor hátramehettem.nem gondoltam hogy sokáig tarthat,az elején nem nagyon szerettem,de a napokban jottem rá hogy szeretem.a barátnőm hogy tudott ilyen lenni?a barátomnak lehet az a baja hogy a suliba nem nagyon hagyom hogy ölelgessen mert nem szeretem,de engedékenyebb akartam lenni,mert tényleg megszerettem!!!a barátnőm könyörög hogy megbocsájsak!KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!!még várok sok választ!!!!
2010. jún. 3. 17:35
 5/17 anonim ***** válasza:
hagy ott a fiúőt. és a barátnődet szídd le érte, de ne vessz vele őssze. még fiatal vagy a pasizáshoz.
2010. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
lehet,hogy a barátod csak fel akar vágni valakivel,hogy neki már barátnője van aki az ölébe is ül.és mivel te ezt nem akartad,keres olyat,akivel mutogathatja magát,hogy róla beszéljenek irigykedve,hogy hú neki az ölébe ült egy csaj.A te korodban ez megy még, a felvágok,hogy jaj de nagy vagyok.Szerintem foglalkozz a sulival,nagyon fiatal vagy még,szerintem szüleid se örülnek,hogy fiúzol.legalább kerülj be a középiskolába,és utána kezd el.
2010. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
de szeretem a fiut,nem akarok szakitani,amugy ő ilyen minden lánnyal kavar!minden nap látom a suliba,és szeretem!!!!!!!4
2010. jún. 3. 17:41
 8/17 A kérdező kommentje:
anyum tudja ezt!!!!és nem szol bele!!!vannak rendes szülők is a világon!!!
2010. jún. 3. 17:42
 9/17 anonim ***** válasza:
a rendes szülő nem attól lesz rendes, hogy hagyja, hogy a lánya 13 évesen smárolgasson a kisfiúkákkal.
2010. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

19:41 a számból vetted ki a szót!

Amúgy a kérdező úgy sem érti még ilyen fiatalon,hogy mi az,hogy szülői féltés.Mi se értettük ennyi idősen,nem de bár?

2010. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!