Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért engem ítélnek el miatta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem ítélnek el miatta? . Én semmiről sem "tehetek", viszont őt nagyon szeretem. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A barátom 23, és elég módos családból származik. Már több mint három éve vagyunk együtt, amikor bemutattam anyámnak, egyből azzal jött, hogy amint talál egy felsőbb kategóriás lányt úgyis elhagy, ne szeressem meg. Nos hát ebben nem lett igaza, de abban igen, hogy engem fognak jobban megszólni miatta. Eleinte csak azt kaptam meg, amikor ismerőseivel találkoztunk, hogy biztosan csak azért vagyok vele, mert mindent megvesz nekem, elvisz nyaralni, meg telelni meg minden. A hátteret, hogy a három év alatt egyszer voltam vele 2 napot a balatonon "nyaralni" nem sokan tudják.És maximum ha van valami ünnep, akkor vesz nekem valamit, de akkor sem a márkás dolgokat nézem,ő rángat be olyan helyekre, mert nem hajlandó bejönni egy kínaiba. Aztán amikor megvette a második kocsiját, ez most volt nem olyan régen, a szomszédai, meg akik láttak utcán...(fiatal gyerek egy nem olcsó kocsiban,egy nem olyan módi lánnyal), egyből összesúgtak egymás közt, hogy én biztosan a menő kocsi, a sok szép cucc és hasonlók miatt vagyok vele, korán sem azért, mert szeretem. De ez téveszme, és iszonyatosan rosszul esik. De nem tudunk mit tenni...De miért engem szólnak meg folyamatosan?
2010. nov. 26. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert az emberek hülyék. És egy jó részük emellett még köcsög is. Próbáld lekakilni a véleményüket.
2010. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok az irigy proli. Ne foglalkozz velük. Irigyek ennyi.
2010. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
had éljek egy ős kínai mondással: SZ*ARD LE! ne hogy má a sok idóta tegye tönkre a kapcsolatotokat... ugyan már az legyen a fontos hogy ő mit gondol... ennyi ;)
2010. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert az emberek csak sztereotípiákban tudnak gondolkodni. A legtöbb, persze. :) Nem kell foglalkoznod velük egyáltalán.
2010. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak az a lényeg, hogy te tudod, hogy nem a pénzéért vagy vele, hanem mert szereted, és az is fontos, hogy ezt a párod is tudja. Ha ez kettő megvan akkor fenébe az egész világgal :D
2010. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel valójában nem téged akarnak bántani,hanem a barátod.Őt nézik le.Vele vannak a bajok.Azt gondolják róla,hogy nem tud a saját társadalmi rétegéből származólányt találni,mer egy kis lúzer,és azt használja ki,hogy a kocsival és a pénzel meg tud fogni valakit.


Remélem érted,hogy mit akarok ezzel mondani.Szóval mindent amit a Te fejedhez vágnak,az a barátodnak szól.

Azonban a srácnak nem merik ezt elmondani,mert Ő jómódú családból származik.Az emberek ilyenek.A gazdagnak nyalják a seggét,a szegényt pedig ócsárolják.


Szóval ne keseredj el emiatt,valójában nem te vagy a szálka az emberek szemében.


Irigykednek amiért neki van barátnője,nekik pedig nincs.Azt hiszik,ezt csak a pénzével érte el.

2010. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan szó, hogy telelni? :P
2010. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van... :D
2010. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!