Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztosat, a bizonytalanért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosat, a bizonytalanért? Hát igen!

Figyelt kérdés
syasztok 20/L-vok!elég hosszú történet megpróbálok rövid lenni!kb 2 hónapja megismerkedtem 1 fiúval itt a neten,de közben én távkapcsolatban éltem,sokat beszélgettünk telefonon hívott,sms-ek hadát kaptam tőle,nagyon jó volt vele,valami új,valami más mint eddig!!!ő nagyon hamar kimondta h szeret,persze bennem volt a félsz,sokszor nem állt össze a kép amiket mondott,de valahogy mindig bebizonyította és hihetővé vált,minden,én is beleszerettem,átse gondoltam,3x messzebb él mint az előző párom,egyik alkalommal barátnőm próbára tette és 1 közösségi oldalon egy lány nevén ráírt h megismerné,szívessen,neki nem volt ellenére,lebuktattam,közben nekem meg mondta h így úgy szeret,le akartam zárni nem kerestem,de ő írt,hívott kért h bocsájtsak meg neki,nem becsült meg engem,megbocsájtottam neki,ma volt 2 hete hogy lejött hozzám 7 órát utazott hogy találkozhassunk 3 napot volt itt,az utolsó nap észrevettem hogy a telefonjában egy lány fényképe van kint és az a háttérképe,pénteken azt mondta hogy az unokahúga,aznap vasárnap rákérdeztem hogy ki is a lány,mondta hogy egy ismerőse!!még neki állt feljebb és ő vágta a fejemhez hogy a volt barátnői nem voltak ilyenek,és hogy ez csak 1 kép!elég rosszul esett,kérdeztem ha forditott eset lenne ő mit szólna!!azt mondta h őt nem érdekelné,szerintema leányzó valami plátói szerelme lehet,és nem akar tőle semmit a lány,de akkor miért ponnt akkor rakja ki mikor velem van?csak velem akarja elfelejteni?nemtudom:SÉn annyira szeretem őt,de akkor ő biztos nem szeret igazán,csak 1 pótlék vagyok neki?nem tudom mit higgyek már,nem akarom hogy kihasználjon!Miatta vetetem véget a 1,5 éves harmonikus kapcsolatomnak!!Lehet életem legnagyobb hibáját követtem el!!!????előre is köszi a segítségeteket!!!!
2010. nov. 26. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! valószínűleg ő nem szeret annyira mint te őt (persze nem ismerem a srácot,de amiket leírtál nem tűnik vmi őszintének).


Anno én is feladtam egy 3,5 éves kapcsolatomat egy újért. Azóta megbántam,mert az új párom nemrég szakított velem 1 év után,azóta csak szenvedek:(még nagyon szeretem. Szóval én azt tanácsolom gondold végig ezt az egészet, h vajon megéri/megérte-e.Persze nem azt mondom h sírd vissza magad a régihez,mert lehet az sem működne ha már nem szereted, csak gondold át mérlegelj tudsz e benne bízni.Kérdezd meg tőle h mit érez irántad.


De hallgass az eszedre!:)tudom nehéz...(21/L)

2010. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsokat!nehéz lesz az eszemre halgatni,és nembiztos h sikerülni fog:S
2010. nov. 26. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!