Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam a biztosat egy bizonytalanért?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy idelye keverek és full belém van esve.. de annyira h sz.tem ember nem szerethet így v.kit :O . De én nem szeretem őt csak kedvelem.

Én egy másik fiút szeretek.. de nála semmi esélyem.


2010. ápr. 11. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Remek, szerintem ha nincs esélyed a másiknál akkor hagyd békén ezt a fiút aki beléd van zúgva mert te nem szereted, és csupán azért hogy legyen valakid azért nem érdemes mást elvakítani illetve tönkre tenni mert ez előbb-utóbb kibukik hogy neked nincsenek érzéseid felé.

És vele te sem lennél boldog. Szóval keress mást, de reménytelen kapcsolatba ne menj bele, és a helyedben közölném a sráccal még most, hogy köztetek barátságnál nem lehet több, mármint akit kedvelsz. Nem kell hogy ő is 10 évig reménytelenül szerelmes legyen beléd mert akkor rajtad fog lógni.

Szóval ezt a 2 fiút felejtsd el és keress más felé akkor!!

2010. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. ne kavargass hanem gyakorold a nyelvtant

2. most csak egy "idelye keversz" vele vagy jártok is??? O.O a szerelem/ kedvelem nagy ugyanaz szal sztem hagyd abba a "keverést"


Am meg én nem dobnék egy bizonytalanért senkit...

Am meg keress egy harmadikat...

Erre van egy idézetem: Azt bántod aki szeret,és azt szereted aki bánt...

Gondolkozz el rajta^^

Szal hagyd mind2t... az 1-nek mond meg h nincs nálad esélye nem szereted nem is lesz több a másikat meg felejtsd el...és majd lesz egy másik hidd el

2010. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Full kétségbe vok esve :(
2010. ápr. 11. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:

A hozzád méltó hozzáállás az lenne, ha végiggondolnád, hogy mit is akarsz igazán.

Vagy egy másik fiú után epegetsz, és akkor hagyd a fiút, aki téged szeret. Ebben az esetben ez soha nem fog működni, egy idő után ő úgyis megérzi, hogy csak ámítás az egész és vége lesz. Egy kapcsolat nem tud úgy fejlődni, ha csak az egyik ad bele mindent. Mindig kettőn áll a vásár, és ez most is így van, egy ember kevés. Ha meg tudod szeretni ezt a fiút, akkor maradj vele, felejtsd el a másikat, és koncentrál a boldogságodra, szeresd meg te is. Ha nem, akkor légy tisztességes, és hagyd őt békén, ne okoz neki fájdalmat. Elvégre szerelmet hazudni valahol mégiscsak átvágás, még akkor is, ha csak később derül ki. Ráadásul téged mindig marni fog a dolog és ha mindig mást akarsz, nem leszel boldog.

2010. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

te tudod h mit akarsz

am nem bátonyban laksz véletlenül?

2010. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a-a nem ott lakok xD
2010. ápr. 14. 14:05
 7/7 anonim válasza:

akkor ok csak elég ismerős volt a szitu :D

am sztem próbálj meg bevágódni annál akit szeretsz:D

ha végképp nem megy akkor "majd lesz jobb is" alapon keress egy másikat:D

2010. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!