Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzhetném le a félelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a félelmem? L

Figyelt kérdés

A kérdést kiirtam a családi kapcsolatok karegóriába is, de ott csak egyetlen ember válaszolt, gondoltam hátha itt több válasz érkezik, de bocsánat attól aki duplán olvassa.


Huszonévesek vagyunk. A párom kábítószerfüggő volt, de már letette. Én mégis félek, rettegek akárhányszor nélkülem megy el bulizni. Teljesen kikészülök, minden percben szenvedek, a legrosszabb dolgokon jár az agyam. Tegnap is bulizni volt, ma reggel ki volt kapcsolva a telefonja, kapásból elkezdett kattogni az agyam, mivan ha be volt állva és balesete volt, mi van ha direkt azért kapcsolta ki mert szét van csapva és le ne bukjon... Aztán 20 perc múlva hívott hogy megvan meg minden. Állandóan rettegek, szinte elviselhetetlen minden perc mikor ő bulizik én meg csak gondolkodok. Ne mondjátok hogy ha nincs meg a bizalom akkor nincs értelme a kapcsolatnak, mert amúgy nagyon nagy bizalom van köztünk, pl féltékeny egyáltalán nem vagyok, ha elmegy a barátaival discoban csakis azon kattog az agyam (de azon nagyon) hogy mivan ha ott szétcuccozza magát, eszembe se jut hogy most ő csajozni fog mert tudom hogy szeret, és én is nagyon szeretem őt. Nem merem már neki mondani ezeket, mert mindig kiakad hogy én ennyire nem bízom benne. De egyszerűen nem bírom ezt így elviselni. Lehet hogy túlreagálom, hogyan győzhetném le a félelmem?


2010. nov. 27. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is milyen függőségben szenvedett? Beszéld meg vele, hogy nagyon félsz. Azt is magyarázd meg neki, hogy nem nem bízol benne, hanem félted, hogy megint elcsábul. Mást nem nagyon lehet tenni még max annyit, hogy nem mentek külön bulizni.
2010. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jogos a félelmed, nem lehet letenni, max egy ideig. Nem hiába van minden héten előadás a fiatalok számára, nem véletlen mondja mindenki, hogy ki ne próbáld mert nincs menekvés! Nem hülyeség. Sajnálom, ez így van. Miért nem mentek együtt bulizni? - üdv, egy toxikológus lánya, aki szintén erre a pályára kacsintgat-
2010. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amfetamin függőségben leginkább, megbeszélni nem tudom vele, vagyis már megbeszéltük rengetegszer, mindig ugyanazt a választ kapom hogy őt már nem érdekli a dolog, ezért nem is traktálom ezzel többet, újat mondani úgysem tudok neki akkor meg feleslegesen hangsúlyozom újra és újra, hogy mennyire nem bízom benne.
2010. nov. 27. 10:36
 4/6 A kérdező kommentje:
leginkább saját magamban szeretném ezt tisztázni, nem vele. de képtelen vagyok nem rettegni ettől. :S
2010. nov. 27. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne is emlegesd. Tedd boldoggá, az a legfontosabb. Ha másban nem, akkor újra a drogban fogja keresni a boldogságot
2010. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
drogosban nem bíznék. de legalábbis nem adnék neki ilyen nagy szabadságot. járjatok el együtt, akkor figyelheted. vagy őrlődj így... :S De legalábbis buli után menj el hozzá, találkozzatok, ha legkisebb jelét látod annak, hogy drogozott, dobd ki!
2010. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!