Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnöm a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnöm a féltékenységemmiatt 2és fél évig voltunk együttés tegnap vége lett. Mit tegyek hogy visszaszerezzem, belátom, hülye voltam de meg tudokváltozni csak egy eséjt akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagyon féltékeny tipus vagyokés ezért szakitott a szerelmem

Hirtelen jött a dolog mert dühös volt rám mert hétvégén elmentem a haverokkal inni(már fél éve nem voltam)ez tette be a kaput. LEhet hogy ha adok neki pár napot hogy gondolkodjon és utánna megkeresem hejre tuudom hozni? vagy mit csináljak hogy visszaszerezzem? Minden körülötte forog és nem akarom végleg elvesziteni,s tudom hogy ö is szeret még mindig kérlek segitsetek,adjatok tanáácsokat Kérlek


2009. febr. 2. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nyelvtan, jajjjj ...
2009. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hejesirásom azért ijen mert nem tok koncentrálni semmire.

köszönöm a beszolásokat

tudom miért dobott arra szeretnék rájönni hogy hogyan szerezzem vissza kérlek segitsetek

2009. febr. 2. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Így első blikkre ez a vonat elment.
2009. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ez ezt neki így,ahogy nekünk leírtad!Hogy nem akarod elveszíteni,ne haragudjon rád!Belátod,hogy hülye voltál stb...ha szeret és előjönnek a jó,szép emlékei akkor megbocsát!De nem azért hogy újra eljátszd,a pasik hajlamosk azt hinni ezek után már mindent szabad!Ha szereted nem bántod meg,boldoggá teszed! Nincs veszeve még semmi!!Hajrá! Ja személyesen lenne a legtutibb!Indulás!Most!
2009. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem kellene várno vele pár napot hogy megnyugodjon és gondolkozhasson?
2009. febr. 2. 17:24
 6/6 A kérdező kommentje:

Hugával beszéltem tegnap este telefonon,és azt mondta hogy beszél a fejévelhogy mindenkinek jár egy utolso esély.

Aztismondta hogy kb 60-70% esélytlát arra hogy visszakapom.

Magyon szeretem,nem tudok élni nélküle.

2009. febr. 3. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!