Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17/L vagyok, és tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/L vagyok, és tetszik egy együttes énekese. Próbálkozzak, vagy alapból ne is reménykedjek? (folyt. )

Figyelt kérdés

Ő 30/F, és nem tudom, hogy van-e felesége, vagy barátnője. Viszonylag gyakran fellépnek, úgyhogy barátokkal ha tehetjük, mindig kimegyünk, és a színpad előtt táncolunk végig. :)

Régebben írtam már neki iwiwen egy koncert után, és azóta, mióta megemlítettem ott neki, hogy imádjuk az Afrika című számot, azt mondta, hogy igyekszik rábeszélni a többieket, hogy legközelebb is azzal kezdjék (azóta 4szer voltunk, mindig azzal kezdték :)

Többször is úgy veszem észre egyébként, hogy engem néz.


Viszont ott van a korkülönbség.. vajon egyáltalán érdemes lenne-e próbálkozni (arra gondoltam, hogy legközelebb közös képet kérek), vagy hagyjam inkább? :( Annyira jó lenne.. de igazából azt se tudom, hogy ezen kívül hogy tudnék közeledni hozzá..

Az is lehet, hogy csak beképzelek magamnak (pl hogy engem néz, meg ilyesmik)


Előre is köszönöm!!


2009. szept. 6. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem stornó. dugni összejöhet, de harmonikus kapcsolathoz sok a 13 év különbség ennyi idősen.
2009. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha csak szexuális vonzalmat érzel, akkor bepróbálkozhatsz, és lehet nem utasít vissza

komoly kapcsolat szerintem is esélytelen

2009. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Detto... Alapból ne.
2009. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem nincs esélyed, de minden meggér 1 próbát :P

sok sikert!

2009. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

általában a zenészek nagy nőcsábászok, óvatosan.

most még sok az a 13 év egy komoly kapcsolathoz, ő már családot kéne hogy alapítson, Neked meg még javában tanulni kell, nem házasodni meg gyereket szülni.

2009. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
B*szni összejöhet aztán azzal annyi.
2009. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem az ev nem szamit , nem olyan sok egy 30 eves pasi , lehet hogy epp annyira fiataolos mint egy 20 , lehet hogy a csaj eleg erett , szoval probalkozz, de ha a pasi akar valamit akkor tuti h o fog kezdemenyezni mert mar nem gyerek
2009. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
En probalkoznek.DE eloszor leulnek vele(ha lenne ra lehetoseg) es megismernem,hogy lasam,vane ertelme az egesznek.Ha jofej es kozvetlen,akkor nyertugy :) (de ez csak az envelemenyem)...de ha nemvagyok tuuuul indiszkret: melyik egyuttes? :D
2009. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hm, az a Szikora Robert gyerek mar van vagy 60 eves, nem :-) Szerintem felejtsd el.
2009. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek, nekem is egy énekes álmaim pasija. Ő 25 éves, én 18. Rengeteg koncerten voltam már, szoktunk beszélgetni, 2 puszival üdvözöl mindig, de valahogy soha nincs olyan helyzet, hogy próbálkozzak nála... Kicsit zavarban is vagyok, amikor vele beszélek, sok értelmes dolog nem jut eszembe. :)

Mostanában szoktam a testvérével vagy a táncosaival vagy a zenekar tagjaival is beszélgetni, hogy hátha közelebb kerülök hozzá, de eddig csak baráti a kapcsolatunk.

Te is legyél sokat a közelében, élvezd a bulit, menj oda hozzá, mosolyogj sokat, fényképezd műsor közben, a végén közös kép, névnapjára, szülinapjára köszöntsd fel, dicsérd meg, hogy mennyire jó volt, köszönd meg neki az élményt...kicsit lehet,hogy csodálkozni fog, de jól fog esni neki. :)

Szerintem interneten ne nagyon írj neki, inkább személyesen próbálkozz, az sokkal közvetlenebb.

És ha teheted menj vidéki koncertjeire is...akkor látja, hogy mekkora rajongó vagy. :)

Sok sikert!:)

2009. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!