Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha a srác akivel együtt vagy egy fejjel alacsonyabb nálad? Tudom hogy nem a külső számít és tényleg nagyon szeretek a sráccal beszélni de nem tehetek róla engem érdekelnek a külsőségek :S

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 15:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi a gáz benne szerinted? Majd ha te is leszel ilyen helyzetben, akkor kiváncsi lennék,hogy esne, ha azt mondanák, cikik vagytok.
2010. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A másik pedig, mi jogon mondjátok egy másik emberre, hogy gáz? Miért kell lenézni azért, mert meri vállani az érzelmeit nyilvánosság előtt is? Lehet, hogy boldogabbak, mint amilyen azok lesznek, akik gátlások közt élnek, és a "normát" követik. Ha olyan kedvem van, akkor akár egy 3 fejjel alacsonyabb sráccal is összejönnék :D
2010. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Doddie válasza:
Háát.. szerintem emiatt nem neked kéne aggódnod, hanem neki.. Neki ez sokkal gázabb... De a szerelem mindent legyőz.. --->bár én ebben nem hiszek,mindegy...
2010. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz:)
2010. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha téged v őt zavarja, azt pedig ti tudjátok :)
2010. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ez igazából akkor gáz, ha pontosan 11,5 cm-rel alacsonyabb nálad, szóval mérjétek le, és ha pont annyi akkor vége a kapcsolatnak
2010. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
már vártam az első ilyen kommentet ;) tiéd a megtiszteltetés :D
2010. nov. 28. 16:13
 18/19 anonim ***** válasza:

én nem érezném jól magam tuti

17L

2010. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

most miért kell oltani???A kérdező a VÉLEMÉNYÜNKET kérdezte!Én véleményem,hogy hülyén néz ki ha egy csaj nagyobb mint a barátja.

A te véleményed,hogy nem!és akkor mi van?nem igaz,hogy mindenki okosabb akar lenni a másiknál!

2010. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!