Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban Lányokhoz, nőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban Lányokhoz, nőkhöz szól a kérdésem. Hogyan értékelnétek az igyekezetet, visszafogadnátok eggy ilyen pasit? Továbbiak lent -->

Figyelt kérdés

1 év 2 hónapos kapcsoaltomnak lett vége sajnos 1 hónapja...


Nyáron voltak lelki problémáim, amiket nem mondtam el neki, és a folytonos feszültség miatt, mert magamban örlődtem, kiváltotta a vitákat, stb... aztán elmondtam neki hogy mi is volt a baj, azt mondta ezt megbeszélhettük volna, és megspórolhattunk volna eggy csomó fájdalmat..


Ez júliusban volt, utána persze nagyon megnyugodtam, és olyan voltam mint régen. Csak én rajta éreztem hogy valami megváltozott benne. Próbáltam mindíg kedves lenni, meg minden, de eggy idő után annyira bepánikoltam hogy nyomultam nagyon, nem hagytam neki szabad teret, és ez mégroszzabbá tette a dolgot. Nemtudtam vele már úgy beszélni, jókedvűen, meg minden, mert éreztem rajta hogy fáj neki a dolog amit tettem, hogy nem mondtam el neki a problémám.. és ebből az igyekezetből ujabb viták keveredtek meg minden, és most 1 hónapja szakított velem hogy ő már nem érzi a réginek a kapcsolatot, meg sosem megyünk bulizni, és ráadásul tökre ellentétek is vagyunk...


Mostmár naggyából lenyugodtam, msnen beszélgetünk néha-néha.


Na mostmár Lányok, nők, ha látnátok hogy eggy fiú teljes tiszta szívből megbánta ezt a dolgot, és igyekszik, és szeret titeket, próbál nyomulás nélkül mindent helyre tenni, persze nem 1-2 nap alatt, hanem türelemmel, és szívből tesz mindent.hanem eggy bizonyos idő... hónapok múlva látnátok rajta hogy télleg megbántani, és télleg komolyan szeret titeket, visszafogadnátok?


2010. nov. 28. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
a történethez most nem fűznék hozzá inkább semmit, de aztmondod 1 hónapja szakított veled , mertmár nem érzi jónak a kapcsolatotokat. akkor most kit is akarsz te visszafogadni? szakított veled nem?nemértem..
2010. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint én fogalmazt félre.. szóval én vagyok a férfi.. nekem voltak lelki problémáim, és én igyekszem, ő szakított..
2010. nov. 28. 18:29
 3/5 A kérdező kommentje:
és azt kérdezem hogy ti visszafognátok e eggy ilyen embert, a történetben leírtak alapján.
2010. nov. 28. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy neki lenne mit megbánnia.
2010. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor félreértettem. Ez nem bűn és büntetés kérdése. Még meg kell tanulnod kezelni egy párkapcsolatot.
2010. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!