Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafogadnátok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok egy lányt akiért régen güriztél de le se sz@rt és most mégis kellesz neki?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy kb 7-8 hónapja megismeretem egy lányt kb 5hónapig tepertem utánna majd feladtam, mert szerezett magának pasit. Persze a gyerek árverte öt és rájött, hogy mégis szeret meg egyfolytában rólam beszél(ezt a barátnöje mondta)

15F és ö meg 15L

Ha valamit szeretnétek, hogy bövebben kifejtsek akkor kérdezzetek.


2010. jan. 20. 16:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
hozzá tenném, hogy mielött megismertem addig csak látásból ismertem öt és amikor megismertem akkor szerettük egymást igaz nemtartott sokáig csak kb 2hónap távkapcsolat lett belöle majd elkezdett más pasikkal kavarni de mind átejtette öt
2010. jan. 20. 16:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rájött, hogy nálad szolgalelkűbb kutyust úgysem talál, és éppen ez kell a hiúságának.
2010. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon, de nagyon meggondolnám.
2010. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáljátok meg. Ha azt írtad volna, hogy a csajjal nem jártatok, akkor ne. De így hogy összejöttetek már egy próbát megér. csak vigyázz arra, hogy nehogy ő játsszon a te érzelmeiddel. Tehát legyél figyelmes!
2010. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én már megcsináltam ezt egy pasival. Addig nem kellettem neki, amíg volt nálam szebb meg jobb csaj, aztán mikor a csaj dobta, jött hozzám olyan dumával, hogy ő így meg úgy szeret, és hogy sajnálja, hogy eddig nem vette észre, hogy milyen jó csaj vagyok. Aztán megint talált egy jobb csajt, megcsalt majd elhagyott. Szóval csak azért kellettem neki, hogy addig se legyen egyedül. De ne általánosítsunk ilyen esetekből, lehet, hogy a te esetedben másképp fog történni. Egy próbátmegér szerintem, legfeljebb ha nem megy, nem erőltetitek.
2010. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
megemlíteném, hogy miután szakitott velem akkor azután barátok maradtunk. És mindig megtudott bocsájtani nekem bármit is tettem max 1napig haragudott rám
2010. jan. 20. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer megbocsájtottam az ex barátnőmnek, mikor 5 hónap járás után lelépett azzal az indokkal hogy elegem lett belőle, aztán visszaengedtem, mert nekem se volt túl jó, és megint a hátamba vágta a kést egy buliban megismert srác miatt. Szóval nem nagyon érdemes megbocsájtani. Engem elvakított a Szerelem, de most már én is azon a véleményen vagyok, hogy a káposzta felmelegítve nem jó. Okulj ebből az esetből, mert amint lesz lehetősége levált majd.
2010. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi *Elege lett belőlem*
2010. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak: 5*
2010. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tuti nem játszanék ilyet...:)
2010. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!