Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom viselni az egyedüllé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom viselni az egyedüllétet. Hogyan lehetne picit jobb? Ti értékelnétek az ilyen csajt? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Lassan fél éve nincs barátom, bár próbálkozott nállam 1-2 srác de tudtomra hozták a szándékaikat és én mást várok..Hiányzik hogy együtt aludjak valakivel, hogy boldoggá tegyem(ebbe igen az is beletartozik), hogy ölelgessem stb..Emiatt f*sz hiányos .. lennék? Vélemények?
2011. máj. 9. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy f.szhiányos, csupán magányos. Járj el szórakozni,barátokkal, beszélgess emberekkel, járj el otthonról, én is ezt teszem, én is egyedül vagyok több mint fél éve. Igaz, hogy így is rossz, de legalább így egy pár fokkal jobb :D 19/F
2011. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha faszhiányos vagy csak ugorj le a haógyárira:D
2011. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes.Ha nem addig nem akarsz szexelni amíg nem találod meg az igazit akkor lehet még egy jó darabig így marad.De megértelek,jó odabújni valakihez,érezni a szeretetet,törődést.
2011. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az igazit keresem, arra még van egy pici időm..Hanem valaki olyat aki a párkapcsolatban nem csak követel, hanem tud adni is valamit :/
2011. máj. 9. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az érzés teljesen normális. Tulajdonképpen az, hogy f....szhiányos, csak a szavaiban durva, értelmében egy kellemetlen, de nem elítélendő állapot. Minden érett, magányos lány az. A fiúknak, ha magányosak szintén puncihiányuk van. Azt mégsem veszik gúnynak.
2011. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyenlőre egyetlen egy lányt tudnék értékelni aki valószínű most épp mást "értékel", de persze hogy örülnék egy szeretetéhes leányzónak, alaphelyzetben. szerinted sok a fél év? 2 éve futok egy lány után... jó-jó én hülye vagyok!
2011. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!