Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel több mint 1 éve jártam.3 hónapig voltunk együtt, szakítottunk és utána lefeküdtem vele. De neki már volt barátnője.1 évig szenvedtem miatta.!? (folyt. )

Figyelt kérdés

1 évig szenvedtem miatta és a mai napig érzem,hogy van még valami bennem.Most egy pár hónapja egyre többet keres engem,becézget meg minden.Mondta,hogy szeret engem...szerintetek mit tegyek?Össze vagyok zavarodva...kérlek segítsetek

16/L


2011. máj. 29. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

"szakítottunk és utána lefeküdtem vele"

ez a része nem tiszta, de lehet hogy csak én vagyok buta.

Szerintem szép óvatosan tesztelgetve közeledj. Ha már egyszer szakítottatok (és nem akarok vészmadár lenni) valószínűleg másodjára is fogtok. De persze itt a lehetőség, hogy tanuljatok a hibákból! Randizgassatok, de éreztesd, most ő teper érted, nem fordítva.

2011. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs most barátnője,akkor próbáld meg vele!Talizz vele.
2011. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha te is szereted, akkor nem tudom, mi a probléma.

Ha már szétmentek azzal a barátnőjével, akivel akkor együtt voltak, amikor lefeküdtetek, akkor szerintem az egésznek nincs jelentőssége. Ha meg még nem, akkor gyorsan tisztázni kéne a sráccal, hogy mit is akar. Ha téged szeret, akkor szakítson a barátnőjével, ha meg őt szereti, akkor meg mondja meg, hogy tőled mit akar!

2011. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szakítottak már a barátnőjével...nem sokat voltak együtt...beszélgettem vele erről és mondta,hogy megbánta,hogy szakított velem miatta. Itt volt nálunk a tesójával együtt 2 napja,és kézenfogva sétáltunk meg megcsókolt és a tesója (aki egyben a legjobb barátom) megkérdezte,hogy járunk? és rögtön azt mondta rá,hogy úgy tűnik.de azóta nem beszéltem vele erről.
2011. máj. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!