Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, ha pasinak akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha pasinak akit szeretsz van barátnője de nincsenek együtt, és én vagyok vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy férfi aki igazán érdekel,és én is őt ezt már többször bebizonyította(éveken át).

De van egy nem működő kapcsolta,tehát egy barátnője van régóta, akivel egy évbe 2x beszélnek,és annál is ritkábban találkoznak ,szinte minden idejét velem akarja tölteni,a múltkor már picit elvesztett a fejem és csókolóztunk de semmi több nem történt,meg persze egész estéket dumálunk át chaten,telefonon, elítélendő ez??

nem szeretetném h kilépjen a kapcsolatából mert én még csak 16 vagyok,és pontosan még nem tudom hogy mit érzek vagyis nem szeretném tudni...hiába mondjátok hogy fellángolás az nem tart ennyi ideig,és nem jár ennyi szenvedéssel ,tudom hogy szeretem!mit tegyek,várják még pár évet,és akkor meglátom hogy mit érzek ,meg hogy érettebb legyek?! azt hiszem ezt fogom tenni,nektek mi a véleménytek???


2011. júl. 21. 16:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs,nem éveken át honapokon át:D
2011. júl. 21. 16:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"pontosan még nem tudom hogy mit érzek vagyis nem szeretném tudni"

"tudom hogy szeretem!"


Döntsd már el. Amúgy sztem várj, és ne kezdj úgy kapcsolatba vele, hogy van barátnője. Akkor se, ha 10 évben egyszer találkoznak.

2011. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

még csak annyit hogy szeretem!

2011. júl. 21. 16:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"De van egy nem működő kapcsolta,tehát egy barátnője van régóta, akivel egy évbe 2x beszélnek,és annál is ritkábban találkoznak"

ez hol kapcsolat? vagy nagyon át akarnak verni téged, vagy a pasi egy kretén, már bocs a kifejezését.

2011. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg szólj Neki ,hogy amiben van, az nem kapcsolat és hivatalosan is vessenek ennek végett, mert tök értelmetlen.

Amúgy meg hány éves a fiatalember?

2011. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy tényleg nincs értelme egy olyan kapcsolatnak, de rég rossz, ha ez magától nem jut eszébe a pasasnak.
2011. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
anyagi okokból vannak együtt,mert ő segít a a barátnőjén mert beteg
2011. júl. 21. 17:16
 8/11 A kérdező kommentje:
27
2011. júl. 21. 17:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor nagyon vigyázz magadra! :\

16 - 27... :\ nem valami biztató..

2011. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudom,de még idővel lehet valammi nem?? szerintetek?
2011. júl. 22. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!