Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz megszervezni egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz megszervezni egymás mellett két kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ezért valószínűleg kapni fogok, de remélem, egy-két használható is lesz a válaszok között.

Jelen pillanatban egyedülálló férfi vagyok. Több év telt el az utolsó kapcsolatom óta és szeretném majd behozni a lemaradásomat. Azt mondják, amikor beindul a dolog, akkor sok esetben egyszerre több lehetősége is terem az embernek.

Én per pillanat nem hiszem, hogy tudnék nemet mondani, ha egyszerre kettő lehetőségem is teremne.

Épp ezért érdekelne tőlem tapasztaltabb emberek véleménye, hogy kivitelezhető-e a párhuzamos kapcsolat, vagy inkább ne, mert biztosan lebuknék és egyikük se maradna?


2010. nov. 29. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene egyszerre két kapcsolat? Azzal csak a baj van. Hajts rá az egyéjszakás kalandokra és behozol minden lemaradást.
2010. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

15.24

Egy-két tippet nem tudnál adni, hogyan lehet? Azért kérdezem, mert eddig mindig keményen meg kellett küzdenem a szexért, soha nem volt még egyéjszakásom.

2010. nov. 29. 15:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok túl jártas ebben, de biztos jól meg kell szervezni. Telefon, sms, vigyázni. Az sem egy jó dolog, ha túl közel vannak egymáshoz, a véletlen találkozások elkerülése érdekében.

Bár,én sem értem, hogy azért, mert rég volt kapcsolatod most miért kell egyszerre több?!

2010. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok adni, már kinőttem abból a korból. De alapvetően ugye azért jön össze könnyebben egy "nős" pasinak az ismerkedés, mert nincs benne az a megfelelési kényszer ami egy egyedülállóban. Ha ezt le tudod vetkőzni, ha olyan laza tudsz lenni, mint amikor "nincs vesztenivalód mert úgyis otthon vár az asszony" állapotban élsz, akkor nyert ügyed van.
2010. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én is kapni fogok:

ha összejössz EGY csajjal, próbáld elnyerni a bizalmát, alapból úgy indíts, hogy azt higgye, néha-néha muszáj túlóráznod, kamuból maradj bent párszor a munkahelyeden, hívd fel későn a benti telefonról, stb. Később tudod majd ezekre a túlórákra fogni a lógásokat, amikor pl. beújítasz egy szeretőt is az állandó barátnő mellé. Ha okosan csinálod, szerintem nem fogsz lebukni. Csak ellenőrizz magad után mindent háromszor legalább. Híváslisták, netes előzmények, stb.

2010. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Külön városban lakjon a 2 csaj.
2010. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

15.29

Amikor három és fél évig nem jön össze semmi, akkor az ember szeretné behozni a lemaradást. :)

15.32

Köszönöm szépen!

2010. nov. 29. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:

ha sokat melózol és aludni is szeretnél, vagy van hobbid, akkor nincs időd energiád pénzed két csajra


ha szerelmes leszel, egy is elég lesz


olyan nincs hogy nem élted ki magad, vagy behozod a lemaradást, aki egyedül akar lenni az inkább k*rvázzon, vagy egy éjszakásokat vállaljon de őszintén,


egy nőtől is meg lehet kapni mindent az ágyban, és párkapcsin belül is lehet sok szex


nem értem mért kell járni két nővel, és mért kell őket becsapni, nincs értelme, az ilyen embereket érzelmi nullának és retardáltnak bunkónak tartom


inkább szorongasd a p*csödet, nem csoda hogy nincs párkapcsid :)

2010. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Remélem, kiélvezkedted magadat. Élj csak évekig egyedül, aztán meglátjuk, hogyan gondolkodnál.

Amúgy meg, ha éppen érdekel, momentán nem állok jól anyagilag, ez az oka az egyedüllétemnek.

2010. nov. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!