Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távolság miatt szakítottatok már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távolság miatt szakítottatok már?

Figyelt kérdés
Aki már volt ilyen helyzetbe az mesélje el mi minden történt, meddig tartott a "szenvedés" és a legfontosabb összejöttetek e végül újra? Megadatott az a lehetőség, hogy együtt legyetek végül? Szakítás után probálkoztatok másnál vagy kitartott mind két fél?
2010. nov. 29. 16:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
igen. münchen-bp volt a távolság :(
2010. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen, Trollhättan-ben lakott.
2010. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Zürich-Bp

egy éve tart és még kb 3 van hàtra

Kitartunk :)

2010. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
2 távkapcsolatom volt, az egyik 200km a másik 35 de mindkettő egyhónap körülig tartott..
2010. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Debrecen Budapest táv. és más okai is voltak :X
2010. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudom biztos nehéz, de mesélnétek bővebben?
2010. nov. 29. 21:01
 7/21 anonim ***** válasza:
a távolság mérgezö egy kapcsolatban.szinte 95%ban tuti vége van a kapcsolatnak.
2010. dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyik Csepel - Debrecen (kb. fél évig tartott), másik Komárom - Debrecen (kb. 1 évig tartott). Szakítás után mindketten mindkétszer éltük a saját életünket tovább. Neki is volt párja, nekem is volt, nekem még van is.
2010. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

több távkapcsom is volt, az első másfél évig tartott és 100 km volt, 2.5 óra utazgatással. én kitartottam volna, de a srác megcsalt, így nyilván nyekk :)

másik pedig most nyáron volt 3 hónap 300 km, amúgy is kiábrándultam a fiúból, ezért ért véget.

újra próbálkozott az első távkapcsos, de második esélyt soha nem adtam/adok senkinek...felmelegítve csak a töltött káposzta jó :)

2010. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8.52-es vagyok... volt még ezen kívül sok "távkapcs", csak elég jelentéktelenek a 2-3 hónapokkal :)
2010. dec. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!