Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk hozzászólásait várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hozzászólásait várom leginkább, Ötletek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még messze van Karácsony,de már most azon töröm az agyam,hogy mit vegyek a páromnak.3éve vagyunk együtt,úgyhogy már mindent eljátszottam ami eszembe jutott,semmi egyedi ötletem nincs,törölközőt és zoknit azért mégsem akarok venni:)

Szeretném ha valami egyedi,maradandó lenne.

Légyszives ne írjátok azt,hogy magamat egy szál masniban,mert ezt bármelyik nap megkaphatja:D

Szereti a férfias dolgokat,műszaki cikkeket,de jöhet bármilyen egyedi ötlet,vagy csak írjátok le Ti minek örülnétek a legjobban.Nem vagyok túl jó anyagi helyzetben,úgyhogy max 10-15ezer forint körül.


2010. nov. 29. 19:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem,hogy 21éves:)
2010. nov. 29. 19:16
 2/13 anonim ***** válasza:

Análintrúder.

1. műszaki cikk

2. jelölt árkategóriában.

2010. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 0688 ***** válasza:
hmmm műszaki cikkek... hát ha szereti a műszaki cikkeket bemész valami nagyobb áruházba és ott nézelődesz neki olyat amilye még nincs;) légy kreatív:)
2010. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy olcsóbb fúrót,egy készlet fúrószárral.A gép 6-8ezer ft,a fúrószár készlet 1500-2000 minőségtől függően.Egy műhelyben,napi használat során gyorsan meghalnak,de barkácsolni faszán lehet velük. :)
2010. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2010. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen köszi,hogy műszaki cikket,de mivel nő vagyok nem igazán tudom milyen ilyesfajta dologra vágyhat egy férfi.

Mondjuk fúróra nem is gondolnék ,mert én sem örülnék egy fazéknak és fakanálnak karácsonyra,konyharuhával megspékelve:)De mint látom a férfiak örülnek egy fúrónak is mint a pl mutatja,így máris okosabb vagyok;)

Köszönöm az eddigi válaszokat,még jöhet.

2010. nov. 29. 19:22
 7/13 anonim ***** válasza:
www.bigyoshop.hu - n nézelődj :)
2010. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én ennek pl nagyon örülnék:


[link]


vicces, nem kerül sokba. Ennyiért (ezen kívül) olyan órát venni aminek még örülnek is, nem nagyon lehet :)

2010. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ez is emberfüggő.Én pl csak az autómnak élek.Egy zöldalma illatú wunderboumnak is nagyon örülnék.

Szeretek szerelni,bármi ami ehhez kapcsolatos az nekem bejön.Nem ismerem a pasid,ő lehet nem szeret szerelni. :D

2010. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ez a bigyos is jó ötlet,szétnézek ott is:)

Utolsó ez aranyos volt:D Ő is szeret szerelni,csak nincs mit,mert rossz a kocsink és ezen már Ő sem segít.

De köszi a választ:)

2010. nov. 29. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!