Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem leginkább azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem leginkább azon csajokhoz szól akiknek már volt fogszabályzójuk? (és már nincs)

Figyelt kérdés

van egy nagyon jócsaj a suliba(volt fogszabija), és azt veszem észre hogy bejövök neki.. őszintén szólva már ideje lenne lépnem vmit ,egy valami tart vissza . a nem szép fogaim miatt kialakult önbizalomhiány(gondolom őt is zavarná hogy kuszán állnak a fogaim,ami nagyon gázul az a jobb szemfogam ,mint vmi vámpír). már nagyon rég óta állok ilyen rosszul a fogaimmal, már ideje lenne elhatároznom magam és feltenni a fogszabit. az sem érdekel hogy nem lenne barátnőm(teljesen ez sem igaz) ,viszont kissé zavar ez a szitu,idegesít


ugyanis még az is gondot okoz hogy szüleimnek szóljak ezügyben(már volt róla szó ,de mindig akkor mikor az egész család ott volt, és olyankor borzasztó kellemetlennek éreztem erről beszélni, ezért nem is mondtam hogy "hú de feltenném" ,nem bírtam kimondani annyira kellemetlenül éreztem magam)... azóta sokat fejlődött az önbizalmam már egyre inkább eltudom képzelni hogy legyen rajtam fogszabi és ne tűnjek bénának benne. a külsőmmel más gond nincsen, sőt jóképű csávónak tartom magam, de ez az egész nagyon zavar


csajok mit gondoltok? én őszintén szólva nem járnék magammal:D pont ez miatt. olyan béna hogy egyszer attól félek hogy fogszabim lesz .máskor meg csak az jár a fejemben ha nem teszem fel később úgy fogok szívni mint a ....


azt sem hiszem hogy a legtöbb csaj lesz.rja a fogszabályzót. engem pl kifejezetten irritál ha egy lányon van( a porcelán még elmegy de a fém..:S). porcelánban gondolkodom..


az ilyesféle csajok akiknek már volt szabijuk nem zavarja őket hogy a pasasnak van?(mondom engem zavarna ,dehát én úgyis hülye vagyok :D)

18f


2011. szept. 26. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fogszabályzó ékes bizonyítéka annak, hogy igényes vagy a külsődet tekintve. És úgy vélem, hogy egyre inkább ez az elterjedt nézet.
2011. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kezdek én is rájönni erre. de még mindig bennem van az a gyerekkori hülyeség hogy csak egy béna embernek lehet fogszabályzója. pedig egyáltalán nem így van
2011. szept. 26. 17:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Mint volt fogszabályzós lány:

Engem nem izgatna a fogszabályzó, mivel pontosan tudom, hogy az se érdekelt senkit, hogy nekem van. Eléggé megszokja a külső szemlélődők szeme, és onnantól kezdve nem fura.

Viszont ha tényleg rakatsz fel, erőteljesen ajánlom, hogy NE a porcelán típusút, mert az ha jól megnézed baromi undorítóan néz ki. Nem teljesen fehér, így ugyanúgy elüt a fogadtól, de mivel fehéres, ezért távolról úgy néz ki, mintha állandósult jelleggel valami undorító dzsuva lenne a fogaidon. Ráadásul körülbelül négyszer annyiba kerül, mint az amúgy sem olcsó fém verzió, és többféle ételt nem is lehet benne enni, mert szétmarja.

Na pl kivételként az biztos undorítana. :D Egy porcelán fogszabályzó egy fiún.

Különben szerintem ma már annyira elterjedt, hogy minden második kamasznak van, és egyáltalán nem ciki. 1-2 év, és örökre megéri. :)

20L

2011. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

..erről nem bírom meggyőzni magam

én szerintem inkább a fém nagyon furcsa. lehet később bazira bánni fogom.


borzasztó kemény dolog elhitetni magammal hogy ez nem gáz dolog.még mindig

2011. szept. 26. 17:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Hehe... :D Második válaszoló vagyok, akkor nem tudom őszintén szólva mit vársz tőlünk...

Ha nem tudsz túllépni ezen, akkor így jártál. Úgy se most, hanem egy 5-10 év múlva fogod keservesen bánni. Vannak idősebb ismerőseim, akkor nagyon bánják, hogy annó cikinek találták - és már nem értik miért? - és most sokkal gázabb, hogy úgy állnak a fogaik, mintha képen csapták volna őket egy lapáttal. Idősebb korban kb 3x olyan lassú a fogszabályzás, szóval amit most letudhatnál 1-2 év alatt, az később 3-6 év lenne. Erre meg akkor már ritkán vállalkozik bárki is.

2011. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

mi a rossebtől vagyok én ilyen besz.ri ,komolyan sok dologba királyabb vagyok sok embernél, de ebbe lepipálnak..:\


mindig az első nap jár a fejembe mikor sz.rok kinyitni a számat .mer nem szeretném hogya z osztálytársaim lássák mi történt velem.

igyak ,vagy mit javasolsz? tényleg ,lehet ez lesz:D

2011. szept. 26. 18:01
 7/12 anonim válasza:

Sokat nyavalyogsz, az a baj. Szánd rá magad, vállald be a fogszabályzót! Ha nem szeretnéd, hogy feltűnő legyen, akkor ajánlom azt a fajtát, ami a felső fogsoron az első 6 fogon fehér, a többin fém és alul is fém. Nekem most ilyen van, és sokan kíváncsiskodnak, hogy mutassam meg, mert tetszik nekik, hogy alig látszik. Egyébként a fogorvos úgyis olyat ajánl, ami számodra a legmegfelelőbb.

Még annyit fűznék hozzá, hogy a barátnőm általában a srácok külsejét figyeli ismerkedéskor és elég kritikus, mégis egy FÉM FOGSZABÁLYZÓS srácba szeretett bele 1 hét alatt...

24L

2011. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem porcelán volt, abszolút nem ütött el a fogamtól, kicsit távolabbról meg nem is nagyon látszott, hogy van fogszabályzóm... Szerintem csináltasd meg, mert kb. másfél-2 évig lesz fent, és max. ennyi ideig fog zavarni, ha meg nem csináltatod meg, akkor meg életed végéig. :D

17L

2011. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

:D köszi

24l .ez lesz köszi :)

2011. szept. 26. 21:40
 10/12 anonim válasza:
Nekem most vették le a fogszabályzóm. A felső fogsoromon porcelán volt, az alsón pedig fém. Egyik sem volt feltűnő igazán. Nem tudom, ez a "jobb szemfogam, mint egy vámpír" mit takar... Na nekem olyan volt, hogy teljesen magasra, az ínyembe nőtt fel a szemfogam és 3 évbe telt, mire majdnem teljesen rendbe hozta a fogam, van még benne egy kis hiányosság, de majd azt éjszakaival helyrehozza. Úgyhogy azt tanácsolom, hogy érdemes elkezdeni, mivel egy szép mosoly mindennél többet ér! A fogszabályzó manapság már nem ciki dolog, sőt egyre több fiún látni. Habár én leginkább fém fogszabályzós fiúkat ismerek, de közülük is az egyiknek 1,5 évig volt barátnője, tehát nem visszataszító tényező, sőt, azt mutatja, hogy igényes vagy a külsődre. Úgyhogy tedd meg, mert aztán meg egy örök életre bánhatod, hogyha nem csináltatod meg tinikorodban, ugyanis nagyon feszélyezhet a nevetésben egy nem szép fogsor.
2012. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!