Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét lennék ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét lennék ha a legjobb barátnőm szerelmével jönnék össze?

Figyelt kérdés

a lényeg az h ő a legjobb barátnőm mindenben számíthatok rá meg minden és van egy srác aki már 5 éve tetszik de 1 éve totál szerelmes belé. nem mer kezdeményezni nála, a múltkor a srác szalagavatóján táncoltak együtt azóta el van ájulva. de közben nekem is megtetszett a srác és engem is szokott nézni meg mosolyog rám. de barátnőmnek lehetett volna esélye ráhajtani de nem tette mert félős. mit tegyek?

19L


2010. nov. 30. 14:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
A barátnőd szemétnek fog tartani, de nincs joga kisajátítani senkit, főleg, ha nem is hajt rá látványosan, csak álmodozik róla. Az ilyenek elől el kell kapkodni a pasikat, aztán főjenek a saját levükben, ők akarták.
2010. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
én is így gondolom. de megfog rám haragudni? ő mindig azt mondja h egy pasi nem állhat közénk. de tényleg ha nem hajt rá akkor nem haragudhat. igaz hg nagyon odáig van érte de hát na
2010. nov. 30. 14:54
 3/27 anonim ***** válasza:
Majd hajt a pasi, ha valamelyikőtök tetszik neki.
2010. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
múltkor táncoltak és barátnőm már azthiszi h lehet valami. hát nem tudom mit csináljak ti mit tennétek?
2010. nov. 30. 14:57
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
hát iszonyat gerinctelen dolog lenne! a pasik jönnek mennek, ki tudja lehet hogy csak egy röpke kapcsolat lenne belőle, te viszont képes lennél egy "legjobb" barátságot feláldozni érte... de ahogy gondolod, én a barátnőd helyében tuti kiakadnék, ha ráhajtanál..
2010. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

na, ezért vannak nekem inkább fiú barátaim...

L/23

2010. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
igazad van és mondta is már régen ha összejönnék ezzel a sráccal többé nem szólna hozzám. de hát neki nem az lenne a lényeg h boldog legyek?
2010. nov. 30. 15:02
 8/27 anonim ***** válasza:
9%
ha az LB-d olyan hülye hogy emiatt megharagszik, mert te boldog vagy vele, és jól érzed magad, akár egy hétig is a pasival, akkor en is bánkódj amiatt hogy vége lesz esetleg a barátságotoknak :) Szerintem ne legyél túl feltünő, de hajts rá :D sok szerencsét! L.
2010. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, irtó szemét dolog lenne. És teljesen jogosan akadna ki rád a barátnőd. Te írtad, h tetszik neki, meg h azért nem hajt rá, mert félős. Ez szerintem felér egy hátba támadással.
2010. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
hát ne is haragudj de hogy képzeled ezt? itt írod hogy a legjobb barátnőd és számíthatsz rá mindenben? és hogy többé nem szólna hozzád ha vele jönne össze? miért nem segítesz inkább neki abban hogy kezdeményezzen hm? hogy lehetsz ilyen aljas r*banc hogy szegény barátnőd elmondja neked mit érez a sráccal kapcsolatban te meg aljas módon a háta mögött össze akarsz jönni vele. gondolkozz el és reménykedj hogy a legjobb barátnőd nem olvassa és nem rakja össze a dolgokat. megérdemelnéd hogy ott hagyjon a fenébe..
2010. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!