Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét lennék ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét lennék ha a legjobb barátnőm szerelmével jönnék össze?

Figyelt kérdés

a lényeg az h ő a legjobb barátnőm mindenben számíthatok rá meg minden és van egy srác aki már 5 éve tetszik de 1 éve totál szerelmes belé. nem mer kezdeményezni nála, a múltkor a srác szalagavatóján táncoltak együtt azóta el van ájulva. de közben nekem is megtetszett a srác és engem is szokott nézni meg mosolyog rám. de barátnőmnek lehetett volna esélye ráhajtani de nem tette mert félős. mit tegyek?

19L


2010. nov. 30. 14:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
15:07... remélem a te LB-d is (pffffff) összejön majd egy nagy szerelmeddel és akkor te majd tapsikold meg hogy milyen édi bédi tünci münci mert összejött azzal akit szeretsz.. ne bánkódjon??? inkább a lánynak lenne "jó" mert megtudná mekkora sunyi csaj ez...
2010. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
hát lehet igazatok van nem tudom :S 15:07 neked is igazad van h nem kéne megharagudnia. bár a másik kettőnek mégjobban mert mégiscsak rég óta tetszik neki nem tom mit tegyek
2010. nov. 30. 15:13
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
írtad hogy neki nem az a lényeg h boldog legyél? hát a kérdés visszafelé is igaz! neked nem az fontos hogy ő boldog legyen? ha te okozol szomorúságot az úgy rendben van? én a helyedben nem tenném..
2010. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez történt velünk is. Azóta rá sem nézek a "barátnőmre".

Csináld meg nyugodtan, de szinte 100%, hogy utálni fog érte.

18/L

2010. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

de ígyis mindig szomorú ha meglátja meg ha rágondol


utolsó és a barátnőd jár még a pasival?

2010. nov. 30. 15:23
 16/27 anonim ***** válasza:

Szerintem egy életre elveszítenéd a barátnődet. De lefogadom hogy neked is csak azóta tetszik, mióta ő áradozik róla. Szerintem irtó szemétség lenne ráhajtani. Amúgy is, honnan tudod hogy te kellenél a pasinak? Az sosem jó ha a lány kezd nyomulni a pasira. Könnyen lehet hogy a barátnőd és a pasi előtt is leégeted magad. Talán ha a pasi elkezdene feltűnően próbálkozni nálam, akkor megkérdezném a b.nőmet, hogy mit szólna hozzá ha...

Azért elég furán állsz a legjobb barátnőidhez. Tudhatnád, hogy a barátnőnk pasija, expasija, vagy reménybeli pasija TABU! És ha ezt megszeged eláshatod magad.

2010. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én nem foglak elítélni az elképzelésed miatt és mert nem tudod mit tegyél!De ha rám hallgatsz nem követed el ezt az óriási hibát!Gondolj bele megérné neked feldobni egy pasi miatt (ami szerintem nálad csak egy fellángolás vele szemben)egy több éves legjobb barátságot??Szerintem te még nem veszítettél el legjobb barátot...én már igen nem is olyan rég és bátran merem állítani hogy borzalmasan fáj és hatalmas veszteség!Egy pasi sem ér ennyit!Márpedig biztos lehetsz benne hogy a barátnőd többé látni sem akar majd téged ha ezt megteszed!Bízom benne hogy helyesen fogsz cselekedni!Sok sikert kívánok.

2010. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

15:19-es vagyok.

1 hét múlva szakítottak, és még volt képe hozzám jönni sírdogálni :(

2010. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Egyszerű: meghívod a pasit vacsorázni, a menü pedig a barátnőd lesz, akit előtte főztél meg. Így szépen együtt lesztek és senki nem fog haragudni senkire. Miután befejezte a pasi a vacsit, azért mond el neki. Jó étvágyat!
2010. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tenném. Velem egyszer megtette az egyik jó barátnőm, és azóta vége a barátságunknak. Hozzáteszem, hogy tény, hogy ha annyira jó barátnők lettünk volna, akkor biztos ez nem állt volna közénk, de ez egy jó próba volt, hogy nekem értékesebb barátságok kellenek, mint amit mi kialakítottunk. Nálam ez egy komoly dolog nagyon, semmi esetre sem jönnék össze senkivel, aki már akár csak megtetszett egy barátnőmnek. Így tartom tisztességesnek, és mivel Neked is csak bejön a srác, inkább azt gondolom, hogy itt nem szerelemről van szó (azt tartom megbocsáthatónak ilyen esetben), hanem konkrétan csak "viszket", ezért nem érdemes szerintem egy barátságot eldobni.

A szerepleosztás megvan: tudod, hogy meg fog haragudni a barátnőd, hisz már mondta is Neked. Azt is tudod, hogy emiatt elveszíted. Kérdés, hogy Neked megéri-e ezt ez a srác. Szerintem nem!

2010. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!