Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S Hogy bekuljek ki vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Hogy bekuljek ki vele?

Figyelt kérdés
Ki szeretnek bekulni a volt baratommal akivel lassan 3 honapja szakitottam...4 honapot voltunk eggyut, es azert szakitottunk mert nagy volt a korkulonbseg es nehezen ertettuk meg egymast mar a vegere foleg szex teren, mert nem ertette meg,hogy bizonyos helyzetekben en nem akartam...(ami vegere sokszor elofordult)...megis mar hianyzik...akkor ugy ereztem, hogy nem szeretem de most kezdek rajonni, hogy megis es vissza szeretnem kapni...most van baratnoje de volt nalam 1 hete es megcsalta velem a baratnojet(ami csoda, mert NEM megcsalos fajta) Szerintetek lehet meg mindig szeret( mert o mondta sokszor amikor eggyut voltunk, hogy nagyon szeret) es lenne eselyem? Mostanaba nehezen tudom viszafogni magam h ne keressem mert most ossze van zavarodva es nem tudja o sem mit akar ezert mogorva...de ugy hianyzik...MIT CSINALJAK? BOCSI, hogy hosszu lett...16/L
2010. nov. 30. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem csalt meg anno téged is? :O
2010. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat kb 99%, hogy nem csalt meg...100% nem tudom megmondani mert nem voltam vele minden pillanatban, de en biztam benne es lehetet volna ra alkalma...mindig mindenben segitett es latszott, hogy torodik velem es szeret....
2010. nov. 30. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a korkülönbség?
2010. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5 ev...
2010. nov. 30. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megy vissza magától mond meg neki hogy feljelented pedofíliáért.
2010. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!