Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm olyanokat kérdez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm olyanokat kérdez, hogy örökre együtt leszünk-e, meg összeköltöznék-e vele. Fura?

Figyelt kérdés

A minap kérdezte, és nem tudtam mit mondjak....

Jó komolyan gondolom vele, de azért nem biztos hogy örökre...:S

22 éves vagyok, nem biztos hogy el akarom kötelezni már most magam.

Mit akarhat ezekkel a kérdésekkel?


Nem merek rá mit mondani...mert ha aztírom, hogy nem, akkor érthető módon bedurcizik, hogy nem is szeretem, meg nem tervezek vele sokáig. (valszeg én is ezt tenném)


Ha igent mondok, akkor attól félek, hogy hátradől, és nem tesz majd semmit a kapcsolatunkért, merthogy ugyis szeretem, bármit csinálhat....


szoval miért kérdez iyleneket?


18 éves, sok kapcsolata volt már, de aztmondja még sosem szeretett így senkit mint engem.

3 hónapja vagyunk együtt


2011. nov. 6. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

szerintem örülj neki hogy ilyeneket mondd, és becsüld meg!


18f

2011. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
A Faterje kinél bankol????
2011. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
28%
Igen,összeilletek.
2011. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Elég naív... ráadásul ezzel a légypapír ragaszkodással rontja el a kapcsolatot.
2011. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
2. :D
2011. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után én ilyeneket nem kérdeztem a barátomtól... O.o Pedig komolyan szeretem, de hát úgyse lehet ilyesmit megjósolni...

20L

2011. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki azt hogy majd mindent a maga idejében. Majd egyszer eljön az az idő is, de most inkább élvezze a pillanatot, amit együtt töltötök.

Én nem kérdeztem ilyet a barátomtól egy év után mégis összeköltöztünk, és most nagyon jól megvagyunk. Nem szabad siettetni, semmit és senkit. Csak akkor szabad összeköltözni ha már megértetek rá, ha mindketten úgy érzitek, különben rosszul sülhet el.

2011. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Úgy össze se kéne jönni, ha nem érzitek úgy, hogy szívesen lennétek együtt akár örökre is...
2011. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Az én barátnőm is kérdezett hasonlókat. Aztán egy év múlva ő dobott :D
2011. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Kezdődik. Ha egy nőre ennyire rájön ez a tapadhatnék, akkkor hamarosan eszébe jut, hogy neki gyerek kell és véletlenül elfelejti bevenni a tablettákat. Szerintem szabadulj meg tőle, amíg lehet. Ha pedig olyat mondasz neki, ami nem tetszik és emiatt elkezd rinyálni, akkor nem érett egy kapcsolatra.
2011. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!