Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami köztük vagy az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Van valami köztük vagy az én megérzésem csal?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy állítólagos barátnője akivel ők nagyon jóban vannak. Ez így rendben is van csak nekem ami szemet szúrt az az, hogy leveleztek és az egyik levelében a lány olyat írt, hogy majd lehet, hogy átmegyek hozzátok, hogy kettesben tudjunk beszélgetni.( a lánynál otthon ott volt a barátnője és ő csak kettesben akart találkozni).Ezt sem értem, hogy miért hiszen jó BARÁTOK akkor max annyi történhetne, hogy megismerik egymást. A másik meg az, hogy kettesben pár napja találkoztak és a barátom elvitte őt sétálni. Nem tudom lehet, hogy én vagyok a hülye és én értem félre a dolgokat. Ha rákérdezek, hogy van e valami közöttük akkor azt mondja, hogy nincs mert a barátságuk többet ér.( szokásos módon mindenki ezt szokta mondani) Én 18 éves ő meg lassan 20 lesz.
2009. jan. 16. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd!Ha a barátod lelkiekben és szexuálisan mindent megkap tőled,amire szüksége van, mindemelett elegendő szabadságot adsz neki,és nem féltékenykedsz,akkor nem lesz miért félrelépnie!Én a helyedben leülnék,és megkérdezném tőle,hogy mi az,ami esetleg nem tetszik neki a kapcsolatotokban, persze Te is mondd el az igényeidet,és próbáljátok tökéletesíteni a kapcsolatotokat!Én is hasonló cipőben jártam anno...Páromnak is van egy ilyen barát-barátnője!Elöször féltékenykedtem,persze magamban,majd úgy döntöttem,hogy inkább azért teszek,hogy minél jobb legyen a kapcsolatunk,így majd nem kell neki más!A kapcsolatunk tökéletes, mindig kimondjuk,ha valami nem tetszik,és akkor azt megbeszéljük, a csajról pedig kiderült,hogy a páromnak egyáltalán nem az esete,ráadásul eléggé pénzremenős,és barátom nem járna lehúzós csajjal,így nincs miért aggódnom!Velem tervezi a jövőjét, közös ház, kisbaba stb,és rendszeresen azt hallom tőle,hogy mennyire szeret,és hogy senkinek nem adna oda!Ha ettől nem nyugszol meg,akkor gondolj arr,hogy felesleges idegeskedned,mert egyszer úgyis minden kiderül!És ha tényleg semmi nincs köztük,akkor jónéhány napot, hetet elszúrtál az életedből idegeskedéssel!
2009. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van mitől tartanod, úgyse tehetsz semmit, ha nincs, akkor pedig feleslegesen idegesíted magad, és te leszel a kapcsolatotok megmérgezője.
2009. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne féltékenykedj de tartsd nyitva a szemed!! Ha olyan jó barát a csaj miért nem viseli el a jó barátjának a szerelmét. Miért ne mehetnél velük sétálni?Végülis összetartoztok a barátoddal.És ezt a barátod barát barátnőjének is tudomásul kéne vennie.Mit mondana a barátod ha ezzel állnál elő? Szerintem jobb lenne ha veled sétálna de ezt neked kell tudnod. Elég fura lenne ha a férjem egy csajjal sétálgatna mert barátok.
2009. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

keress magadne egy pasit aki (csak barát)

és majd kiderül őneki mennyire esik jól ha együtt sétálgattok.

Én tuti nem viselném el.

2009. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan fiú-barátom, aki csak barát-barát, de valszeg meleg. :)

Csak sejtem, nem tudom.

A férjem meggyőződése, hogy minden pasi csak azért barátkozik nőkkel, mert meg akarja fektetni - vagy azonnal, vagy talonban tartja, h egyszer hátha. És azt kell mondjam, visszatekintve a gimis és utánakövetkező évek állítólagos fiú-barátaira, igaza volt.

Ebből persze annyit vonatkoztatsz le a kapcsolatotokra, amennyit szeretnél. Remélem nem lesz igazam.

2009. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!