Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit, hogy folyamatosan a kolléganőjével beszélget telefonon, sms-t írogat neki a csaj? Azt mondja persze hogy nincs köztük semmi de.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Férjnél vagyok már, immáron 3 éve. A férjem most 34 éves,szóval van köztünk korkülönbség. Nem vagyok az a féltékeny típus. Van ez a kolléganője, ők jó viszonyt ápolnak, ezért soha nem féltékenykedtem, amikor 1 órán keresztül vele beszélt telefonon. Aztán amikor hajnalban,minden este 1 óra fele el kezdte hívogatni a csaj, furcsa lett a dolog. Kérdeztem miért hívogatja, aztán annyit mondott hogy biztosan valami segítség kéne neki...(ja, segítség, hajnalban...) Akár hova mentünk kettesben, étterembe, moziba, a csaj tuti hogy felbukkant valahol. Sms-t írogat neki a, ilyen merre vagy? Lemegyünk kávézni? Kimegyünk sétálni? Beszélnem kell veled...,ezeket akkor, amikor munkában van. Kérdeztem már tőle, hogy miért keresi ennyire a csaj, azt mondta, hogy évek óta nagyon jóban vannak, ebben nincsen semmi különleges. Meg egyszer hívtam fel melóban, ki volt kapcsolva, az osztályán meg nem volt elérhető. Felhívtam a haverját, ugyan ott dolgozik, és mondta hogy a csajjal ment el valahova már lassan 1,5 órája. Jelenthet valamit? Azt mondja nincs köztük semmi, de...furcsák ezek a dolgok...Előre is köszönöm!
2011. aug. 4. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi idős vagy?? :O

ezt elírtad valószínű,nos őőő biztos,hogy van köze a csajhoz :S minél előbb derítsd ki.

2011. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
23...igen, elírtam :)
2011. aug. 4. 15:22
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Nincs köztük semmi.
2011. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
kést a csaj hátába
2011. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Kamu kérdés, ekkora bamba, buta, naiv, jóhiszemű, unintelligens ember nem létezik.
2011. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na és akkor elárulnád, hogy voltaképpen miért is? :)
2011. aug. 4. 15:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű a dolog, a férjed kúrja a kolléganőjét. Elég feltűnően csinálja te pedig nagyon hiszékeny vagy. Valószínű, hogy már mindenki vágja, csak te nem látsz a szemedtől.

Járj utána, de ne úgy, hogy a férjedet faggatod, mert az úgyis letagadja.

2011. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem tűnt fel neked, hogy a férjednek szeretője van.
2011. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem gondolok egyből a legrosszabbakra...ezer oka lehet, akár a megcsaláson kívül...
2011. aug. 4. 15:37
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

Jelenthet-e valamit. Sajnos azt tudom mondani, hogy vagy igen, vagy nem. :-)


Ugyanis elvileg fri a helyzet, és simán lehet, hogy aszeretője. Bár ezt inkább titkolni szokták, szóval furi, hogy ilyen nyiltan tennék. Viszont a saját példám az az, hogy kb így vagyok egy kolléganőmmel, és csak barátság van köztünk. Időközben megismertem a pasiját, és ők is ismerika a barátnőm.


Na jó az említett személyekhez képest talán azért kevesebbet keressük egymást, de azért vannak nálunk is félreérthető helyzetek.

A pasija is rákérdezett egyszer nálam...a céges buliban pletyka indult el, mikor enyhén ittasan együtt mentünk a mosdó felé és eltüntünk. És voltak még félreérthető esetek. Pl szoktuk egymás kezés is néha fogni, vagy simogatni. (mondjuk ritkán) de semmi nincs köztünk!Jókat beszélgetünk, jókat bulizunk és ráadásul ezek kettesben történnek. remélem segítettem.


A helyedben, ha bizonytalan vagyok, akkor valami módon egyszer leellenőrizném. De ha nem akarod, akkor bízz benne és kész! :-)


SOk sikert!

2011. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!