Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha megismernétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha megismernétek egy lányt, és kiderülne, hogy a megismerkedésetek napján lefeküdt egy vadidegen férfival?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Semmit, nem vagyok leszbikus. De biztos kérdeznék a pasi felől ezt azt. :D
2010. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy miert en vagyok az a luzer aki felteszi ezt a kerdest, miert nem inkabb a masik srac...
2010. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt most nem értem...ezek szerint akkor senkivel nem érdemes megismerkedni aki mássallefekszik? Kérdem én, hogy hogy ismerkedtél meg vele, randiztatok, vagy csak megismerted és tetszik neked? mert ha az utóbbi akkor miért ne tehene ilyet? ha meg az előző, akkor elég nagy ribi
2010. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát az, hogy megismerted, még nem ok neki arra, hogy ne feküdjön le mással...ráadásul az ismeretségetek előtt... szabad ember
2010. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jahh bocs, de én nem fekszem össze olyannal, akit pár órájaj ismerek csak.
2010. nov. 30. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert te nem teszed, még más teheti. Vagy ha neked ez elég volt ahhoz hogy megváltozzon a csajról a véleményed, akkor ennyit ért a dolog.
2010. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!