Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Megismernétek egy duci, telt alakú, de szép 18 éves lányt?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, mert a korombeli pasiknak, nem nagyon tetszik, ha egy lányon van felseleg, amit lehet fogni...:DPersze tudom, hogy ez csak az átlag, és hogy vannak kivételek.


De merre vannak az ilyen pasik, akiknek bejönne egy ilyen lány? Van itt ilyen?


És alapjába véve mit gondoltok, ha megláttok egy olyan ducibb lányt, aki szépen, ízlésesen öltözködik, szóval jó a megjelenése?


Csak mert már egyszerűen nem értem, hogy mi lehet a gond velem kapcsolatban a pasik terén...mert kedves vagyok az emberekhez alapjában, segítőkész, van humorérzékem is...és beszélni is szeretek. Csak a pasiknál vagyok kicsit szerencsétlen. :) Valahogy nem jön össze soha a dolog. Szeretnék már végre nagyon egy komoly kapcsolatot, de sajna eddig valami mindig közbe jött.


Szóval aki úgy érzi tudna segíteni:D, az bátran írhat e-mailt is..:)

Légyszi kort is írjatok! Köszi! :)


2010. ápr. 12. 15:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
15%
a duciig olvastam. nem érdekelnek minket a kisdisznók!
2010. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
27%

Nézd! "egy olyan ducibb lányt, aki szépen, ízlésesen öltözködik, szóval jó a megjelenése" Barátnak el tudom képzelni , lehet jó fej aranyos kedves.


De én csak a karcsúbb lányokkal tudok elképzelni párkapcsolatot. De ezt embere válogatja, hogy kinek mi jön be.

2010. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
Első az az 15:06 de egy bu.nkó pa.raszt vagy!!!! Mineket meg az ilyenek nem érdekelnek:P 19/L
2010. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

2.!

és ha beleszeretnél egy ducibb csajba akkor inkább megvárnád,hogy elmúljon az érzés vagy járnál vele?

2010. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
0%
most miért? kérdezett valamit én meg válaszoltam. nem
2010. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Köszi az értelmes megnyilvánulást!

Másodiknak: Értem, és kössz!

Harmadiknak: Thnx XD

2010. ápr. 12. 15:09
 7/41 A kérdező kommentje:
Ne itt vitázzatok már légyszi!!!!
2010. ápr. 12. 15:11
 8/41 anonim ***** válasza:
41%
senki nem vitatkozik, ő kötött belém, de nem foglalkoztam vele, mert én a kérdésre válaszoltam. remélem nem haragszol
2010. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ha van kisugárzásod.
2010. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

44%-os képzelem te milyen egy álom pasi vagy..

már ha pasi vagy..

nekem ha hozzám vágnának akkor sem kellenél:D

2010. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!