Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok valami jó tanács?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok valami jó tanács? Mit tegyek, mit ne tegyek?

Figyelt kérdés
Helyzet: 18L vagyok eléggé gátlásos, kapcsolatom nem igazán volt, de most összejöttem egy sráccal egy buliban(nem voltunk részegek). Találkozni akar velem és én is vele...DE nekem ez lesz az első randim :-s annyira gátlásos vagyok nem tudom mit tegyek mondjak, h viselkedjek.A tény h már összejöttünk csak bonyolítja a helyzetet, mert nem tudom, most h is kellene viselkednem vele(rem. értitek mire gondolok). Vmi tipp? Jó tanács? Hogy küzdjem magam át a gátlásaimon, h legyek önmagam?
2010. nov. 30. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Na mit gondolsz? Legyél őszinte, legyél nyugodt, legyél határozott. És soha-soha ne félj nemet mondani!
2010. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy legyél önmagad? Dehisz akkor vagy önmagad amikor gátlásos vagy , mert alapjáraton az vagy te
2010. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj másnak látszani mint ami vagy.Ne taktikázz
2010. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hagyd magad,majd ő irányít!!!:D
2010. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem gáz, hogy ilyen gyorsan megvolt a csók? Mármint nem fog könnyű prédának találni?
2010. nov. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!