Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, jó tanács: dobjátok...

Lányok, jó tanács: dobjátok el a hőmérőt! Ilyen görbével is teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

[link]


Ma voltam ultrahangon, 9+5 hetes vagyok, vagyis hőleeések ide, vagy oda, középidőben (14-15. napon) fogant a baba. Én meg a hőmérsékletingadozás miatt folyton azon aggódtam, volt-e egyáltalán peteérésem. Ne higgyetek a hőmérőnek! Mindannyiótoknak nagyon szurkolok! (Ja és szájban, higanyossal, mindig ugyanabban az időben mértem és nem voltam beteg.)


2011. márc. 1. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
gratulálok!
2011. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, amit írsz. Ez egy viszonylag szabályos görbe. Ennyi hőingadozás belefér a luteális szakaszban. Alapvetően azért a cover line felett maradt. Minden nő szervezete más, van akinek csak épphogy megemelkedik.

Én azért nem dobom el a hőmérőt, ha nem baj:) Nekem sokat segít. Csak el kell fogadni, hogy nincs két egyforma görbe. És nem minden szabály húzható rá minden görbére.

Gratulálok neked! Minden jót! Jó egészséget!

És köszönjük hogy megmutattad a görbédet! Biztos sokaknak reményt ad!

2011. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja a hőleesésről meg annyit, hogy sokan azt hiszik, a legalacsonyabb hőjű napon van az ovu, ami nagyon ritkán van úgy. Ált az azt követő napon van vagy a megemelkedés előttin.Mint ahogy nálad is.
2011. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!