Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A leírtak alapján járnál velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leírtak alapján járnál velem?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, nem iszok,nem dohányzok, és nem is szoktam bulizni járni.

Szeretem a romantikus filmeket,a vígjátékokat,szeretek álmodozni,és rengeteget olvasni.A zenét is szeretem. Nem vagyok túl tehetséges semmihez, de sütni, főzni szeretek,és rendet tartani magam körül úgyszintén.

Még mindig tanuló vagyok.

Nagyon érzékeny vagyok, néha egy heppy end-en is elsírom magamat. Nem tudok sokáig haragudni senkire, mindig megbocsátok.

Azért néha szoktam vitázni,és lustálkodni is:D

Szívesebben töltöm az időt kettesben,mint nagy baráti körökben.

Az elkövetkező 10 évre az álmom: egy szép család, egy saját lakás, 3 gyerek, egyetem és munka :)

Ami a szívemen az a számon,még akkor is,ha valakit megbántok.

Takarékos vagyok,nem szeretek sok pénzt költeni,inkább gyűjtöm,hogy szép és értékes dolgokat vehessek.

Külsőre átlagos vagyok, viszont elég alacsony.

Ha még van valami kérdés szívesen válaszolok rá.

És nem keresek itt fiút magamnak,csak kíváncsi vagyok rá,hogy bejönne e nektek egy ilyen lány,mint én.


2010. nov. 30. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen. Te nem járnál velem.
2010. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél, de velem se járnál, mert nem nézek ki jól.
2010. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja,azt elfelejtettem odaírni,hogy ha igen,akkor miért, és ha nem akkor is miért? Indokoljátok meg légyszi.
2010. nov. 30. 17:43
 4/16 anonim ***** válasza:
2. voltam. Azért igen, mert én is ezt tervezem a jövőre, én is szeretem a zenét, tetszik h szeretsz sütni-főzni, alacsony vagy, és semmi kizáró okot nem írtál :)
2010. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
biztos aranyos lány vagy és talán járnék is veled, de te velem nem...hozzád képest maga vagyok a sátán
2010. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

semmi extrát nem írtál magadról, olyan vagy mint a sokévi átlag :)

ebből semmi nem jön le az egyéniségedből

2010. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Panda Péter ***** válasza:

Bakker majdnem olyan vagy mint én csak csajba.

Ha a zsánerem lennél külsőre, belső alapján biztos bejönnél.

-audiophile-

2010. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az utolsó válaszolónak üzenném,hogy : írtam h nyugodtan lehet kérdezni,mert válaszolok.

2010. nov. 30. 18:12
 9/16 A kérdező kommentje:
bocs,utolsó előttinek
2010. nov. 30. 18:13
 10/16 anonim ***** válasza:
énis járnék veled =)
2010. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!