Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább fiúk válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább fiúk válaszát várnám-Ti hogyan mutatjátok meg egy nőnek hogy igazán szeretitek? Lányok válaszolhatnak, hogy szerintük a párjuk hogyan mutatja ki hogy igazán szeretik.

Figyelt kérdés
Pl szexben, ajándékokban, ezerszer elmondják hogy "szeretlek" vagy éppen semmit nem mondanak és csinálnak, mert náluk ez nem "divat"
2010. nov. 30. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikötözöm az ajtóba, kipeckelem a száját és addig korbácsolom amíg el nem ájul, én meg elélvezek.
2010. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bökdösöm facebookon xDD
2010. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Különleges figyelmet adok neki. Próbálom minnél jobban megismerni őt ( család, környezet, mindennapjai). Sokat vagyok vele, még akkor is amikor nehezemre esik ott lenni vele. Sokat beszélgetek vele, akár órákat is megállás és kínos csönd nélkül. Átölelem és mélyen a szemébe nézek abból kiderül sok minden. Szeretek vele kettesben lenni.

Szándékosan hagytam ki a testi dolgokat, úgyanis sokan összekeverik a sexuális vonzalmat a szerelemmel.


Hát remélem tudtam segíteni, dehát a szerelem nagyon komplikált dolog és nem olyan egyszerű mint amilyennek tűnik.


20/F

2010. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
49%
megfogom a mellet
2010. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!