Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy a párom elég gyakran nézegeti a volt barátnőit a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Még mindig fontosak a számára, vagy ez valami "férfi dolog". Én nem vagyok elég jó neki? Pedig minden olyan szuper közöttünk, érzésem szerint nagyon boldog kapcsolatban élünk. De ezt nem tudom hova tenni...
2010. nov. 30. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen normális..é is szoktam. h mi változott rajtuk stb...de csak a barátnőmet szeretem... ha bízol benne akkor minden rendben...nem kell féltékenynek lenni... (Y)
2010. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÉN is szoktam az exeimet, hogy mi van velük, néha jókat nevetek hogy megváltoztak, vagy de ronda az új nőjük stb, de annyira érdekel kb mint egy szappanopera, mint férfiak, unadorodom tőlük, csak a vőlegényemet szeretem, és csak őt kívánom.


22/L

2010. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem se esne jól ha a volt nőit nézegetné az tuti.. Bár én nagyon féltékeny típus vagyok, és ha évente megnézné 1x, én azon is kombinálnék. :D

Ha érezteti hogy szeret akkor akkora baj nem lehet. Lehet hogy nála ez megszokott, és csak szimpla ismerősnek, vagy barátnak tekinti őket. Bár lehet hogy ez nem vigasztaló hogy szimpla barátok... Én is megőrülnék...

Nem tudom tudja-e hogy te tudod :D:D Érted :D Szóval ha tudja hogy láttad ezt, akkor esetleg rákérdezhetnél finoman (ne hisztérikusan), hogy jóban van-e még azokkal a csajokkal, és ha igen akkor mennyire jó barátok. Ha meg gondolod (én megmondanám ha így lenne), akkor mondd meg neki hogy téged ez zavar.. Te se nézed az exeidet, és ez a dolog azt váltja ki belőled hogy hiányolja őket és te nem vagy elég jó.

Szerintem így finoman tudasd vele hogy álljon le ezzel.

2010. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális,én is szoktam,pedig férjhez mentem és boldogok vagyunk,szóval nem azért kukkolok mert érdekelnek még.Ha csak egyet nézne mindig az gáz lenne,de ha többet akkor nem kell aggódnod,hiszen mindhez nem vágyhat vissza:)
2010. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én csak azért nézegetem, mert legszebb öröm a káröröm, h milyen láma pasikkal kezdenek...egyszer volt csak szerencséjük :D
2010. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!