Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez NORMÁLIS?

Figyelt kérdés
Már másfél éve együtt élek a barátommal, s tudja jól, hogy munka nélküli vagyok és akkor sem kérdezné meg hogy talán szükséged van pénzre??Hanem állandóan nekem kell kérnem, s ebből már elegem van, viszont itt nincs munka lehetőség hogy dolgozzam...
2011. nov. 3. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Pénzt ne kérj soha férfitól!
2011. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bármit kérj, amire szükséged van, csak pénzt ne!
2011. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De el várja hogy minden nap főzzek rá, és ahhoz pénz kell.
2011. nov. 3. 23:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha mégis kérsz pénzt, azt csak szigorúan kölcsönbe, és add is vissza!

A srác teljesen normális, irtózik attól, hogy azért mert Veled van, neki pénzt kéne adnia Neked. Az egy másik dolog, ahol ez így működik.

2011. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Heh ez érdekes lesz.Akkor vetessek meg vele mindent ami a háztartásba kell, mivel csak én és ő élünk a házban.
2011. nov. 4. 00:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Na mondjuk azért a közös kiadásokra, nem biztos, hogy könyörögni kéne a pénzért. Nem azt mondja a kérdező, hohy hetente 3x jár fodrászhoz és arra kell. De gondolom az ebédből a párja is eszik.


Kedves kérdező, vele beszéltél már erről? Mit mondott?

2011. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szoval volt eset hogy nem főztem ebédet neki, mert nem volt bátorságom kérni pénzt, és amikor meg mondtam neki hogz mért nem főztem akkor erre azt mondta hogy mért nem vettél el pénzt hisz tudod hol van... erre én tudod hogy soha nem veszek ki pénzt ha te nem adsz...Szoval evvel azt akartam elérni hogy néha jusson eszébe penzt adni, de nem változott semmi azota..
2011. nov. 4. 00:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne célozgass, mert az úgyse nagyon értik a férfiak, hanem ülj le vele megbeszélni ezt az egészet. Nem biztos, hogy ez figyelmetlenség a részéről, lehet, hogy úgy gondolja, nyugodtan vehetsz, mert úgyis adna. Mondd el neki a gondodat, magától sajnos nemigen fog rájönni.
2011. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz igazad van igy lesz.
2011. nov. 4. 00:24
 10/10 anonim ***** válasza:

írjál bevásárló listát és elmentek együtt bevásárolni.

és tényleg ne célozgass.

én is olyan vagyok,hogy meg sem hallom a célozgatást.

egyébként ha sütsz,főzöl,takarítasz,akkor simán kérhetnél némi zsebpénzt is.

2011. nov. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!