Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális lányt?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem úgy érezni hogy kellene magamnak keresni egy kedves lányt.Általában csöndes nyugis típusú srác vagyok.Nem vagyok az a nagy party arc.Persze nem azt jelenti hogy egész nap a otthon ülök,de sajnos nincs más dolgom.Néha elszoktam menni a barátaimmal moziba,nagy ritkán kosarazni,és néha csak úgy lógni a környéken.

De akkor is időm 70% kb itthon töltöm (gépezek,filmet nézek stb...)Sajnos nem tudom hogy a hozzám hasonló lányokat hol találhatok szóval elkezdtem párkereső oldalakon próbálkozni.Igazából semmit nem ért mert az egyiken nem tudok írni a lánynak mert fizetős....a másikon hát hogy is mondjam...nem hozzám hasonló lányok vannak.Nem akarok ilyen csitrit aki minden nap buliban van cigizik meg halálra issza magát.Inkább nyugisabb és kicsit félénket szeretnék találni egy tartós kapcsolatra.


Tudtok valamit tanácsolni hogy pl hol találhatok magam fajtához hasonló lányokat?

(mellesleg Budapesten lakok)

15/F


2011. nov. 3. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

társkereső oldalakat tok ajánlani mer véglis azok a csajok is otthon ülnek :D love.hu talalka.hu csajokespasik.hu

ezek ingyenesek énis ezeken keresgéltem régebben :) sok sikert

2011. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15 éves vagy! 18 évesen ráérsz majd csajozni.
2011. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem is ráérsz még barátnőt találni, 1-2 év múlva sem késel le semmiről! :)
2011. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti itt az ideje valtani! Szerezz 1-2 havert s menjetek egy el disko-ba s igyatok le magatokat tok reszegre ...

Ha szerencses vagy ,akkor azon fogod eszrevenni magad hogy a foldon heversz ,a haveraid sehol ,faj a fejed ,2 szexi majdnem pucer csak fekszik meletted ,nameg ,nemtalalod a ruhaid ...

+ 9 honap mulva a meglepetes! :)

2011. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

első vagyok :D

nyugodtan csajozz 15 évesen mer mire pro leszel addigra ugyis leszel 17 és hát kell a gyakorlat a csajokkal hidd el :D énis 15 évesen kezdtem csajozni és most 17 évesen azér jut elég... 15 évesen meg kb egyse jött velem össze... esetleg még próbáld meg a hip-hop edzéseket oda sok csaj is jár, megtanulsz táncolni és az meg ugyis bejön a csajoknak :D meg próbálj divatosan öltözködni, magaszsáru cipő, snapback, stb... ezek mind bejönnek a csajoknak :D meg legyél velük laza

2011. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nem lehet, hogy van ilyen lány a közeledben, de nem veszed észre, mert nyugis és félénk?
2011. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Ilyet szinte csak társkereső oldalakon találsz, mert azok is otthon ülnek.

Én is nyugis vagyok, az időm nagy részét otthon töltöm, de azért ki is járok. Ja, és nem vagyok bulizós típus.

16/l

2011. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket de egyrészt azért is keresek magamnak egy lányt mert kb 2-3 éve kockultam be és úgymond egy "megmentőre" várok aki kiráncigál,és kicsit többet legyek levegőn xd.Meg hát a barátaim nagy része inkább otthon ülök és nekem kell elrángatnom őket xd.
2011. nov. 3. 19:16
 9/15 anonim ***** válasza:

én olyan vok.

de én még csak 13 vagyok :) (márciusban leszek 14)

://

2011. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Huni:vicces amit írtál de mondom nem vagyok egy nagy bulizós fajta :)

4-dik kommentelő:kösz a válaszodat és a tanácsodat és szeretek is egy két tánc fajtát de nem vagyok divat mániás

(de azért normálisan öltözködök)

6-dik kommentelő:szeretnél velem beszélgetni ? :)

2011. nov. 3. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!