Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nincs már más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nincs már más szmámára hely a szivemben. Sikerülhet még valakinek oda beférlőznie valaha?

Figyelt kérdés
Már hosszú hosszú ideje szerelmes vagyok egy fiúba. Össze is jött a dolog, kétszer is, de most félek, hogy harmadjára nem fog. iletve nem félek, mert tudom, hogy már semmi sem lehet ebből, de már kb lassan 3 hónapja, hogy szakítottunk és neki nemrég lett barátnője. Én nagyon szeretném őt elfelejteni, mert semmi értelme tovább szeretni. Próbáltam más srácokkal vigsztalódni, de csak rá vágyom, hisz csak őt szeretem. hogyan tudnám felgyorsítani a felejtési folyamatot, ha nap mint nap látom a suliban?
2010. nov. 30. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Keress valami elfoglaltságot...:) és nézd levegőnek a suliba.

Menjetek moziba bnőiddel szórakozni vagy valami ami elvonja a figyelmed a fiúról.

2010. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha tönkre teszem az életed, akkor talán nem rajta fogsz gondolkdni...Ne legyél önző...Biztos meg volt az oka, hogy szakítottatok és te is csak egy buta könnyű nő vagy! Na pá!
2010. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Este a legrosszabb, amikor minden eszembejut, lefekvés előtt. A régi együtt töltött szép idők, és az, hogy más csókolja őt. Olyankor nem segít a mozi. tudom majd az idő igen, de... ...
2010. nov. 30. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
majd ha másik suliba mész, akkor nem látod. Addig úgy sem lesz senkid, mert mindenkit neki akarsz megfeleltetni, mindenkiben őt fogod keresni. Így jobb, ha egy darabig nem is lesz kapcsolatod, mert a másikkal b@szol csak ki, hogy hitegeted.
2010. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért alakult ez így?
2010. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Másik suliba? Az még két évvv.... :-s
2010. nov. 30. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Megtudlak erteni, enis ilyen helyzetbe vagyok.... Nehez, tudom hisz mindennap latod. Foglald le magad valahogy. Mondjuk en most gitarozok. Leckeket veszek es otthon tanulas utan gitarozgatok. El vonja a figyelmem rola hidd el.... Az estek a legnehezebbek mikor lefekszel es akarva akaratlanul de o jut eszedbe... Nah en ilyenkor probalok meditalni.... Probald te is ki batran... Lehet neked is segiteni fog..

17/L

2010. dec. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi szépen a jótanácsot!
2010. dec. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!