Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jó hely egy egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó hely egy egyetem párkeresésre?

Figyelt kérdés

Persze a ne úgy értsétek, hogy azért mennék oda mert kellene onnan egy csaj, csak sajnos eddig a környezetemben (ami elég szűk mert nem vagyok az a bulizós-mászkálós srác) csak olyan lányokkal találkoztam akik...teljesen mások voltak mint én. Most szeptembertől kezdek majd egyetemen és remélem ott már aránylag normális emberekkel is össze lehet futni de nem tudom, hogy ez mégis jó-e erre is vagy ideje próbálkoznom más módon is, ha barátnőt szeretnék?


19/F


2011. jún. 14. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
hát jobb, mint a disco :D
2011. jún. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak ne csináld feltűnően :S

Nálunk a legtöbb fiú úgy bámul minket, nagyon zavaró.. és látszik, h szinte már mind1 neki, h ki, csak legyen barátnője :S

19L

2011. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán annyiban jobb, mint az eddigi környezetedben, hogy olyanokkal leszel körülvéve, akiket ugyanaz a téma érdekel részletesebben, mint Téged. Ha nem is mindenben, de hasonló lesz az érdeklődési körötök, és mindig lesz miről beszélni. Tegyük fel, hogy imádod a fizikát, de eddig a suliban senki nem volt odáig érte, így nem is tudtál olyan témákat felhozni, amiknek ehhez köze van. Most pedig elmész fizika szakra, és hirtelen több tucat olyan ember vesz körül, akiket pont ugyanaz érdekel :) Szerintem egyrészt talán emiatt lesz könnyebb.

Másrészt teljesen új emberekkel fogsz találkozni, akikkel mind megismerhetitek egymást- rengeteg beszélgetés, és alkalom a párkeresésre :) Ha eddig nem nagyon jártál el szórakozni (ami megjegyzem, egyáltalán nem baj:)), akkor nyilván ugyanabban a társaságban mozogtál, nem volt senki új, mindenkit elég jól ismertél már. Most viszont egy rakás új embert fogsz megismerni, és csak rajtad áll, milyen irányba megy a kapcsolatod velük :)

Én rengeteg jó barátot szereztem az egyetemen, az egyik barátnőmmel össze is költöztem fél év után :)

Sok sikert! :) És az egyetemhez is :)

20/L

2011. jún. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minél jobban öregszik az ember, annál nehezebben szerez csajt.
2011. jún. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló reményekkel nézek egyetemi éveim elé, mivel én sem vagyok bulizós. Új város (főváros) új emberek, naná, hogy lesznek lehetőségek. ;) Bár az sem előnyös, hogyha nagyon látszik rajtad, hogy már kéne valaki, akárki, mint ahogy azt már mondták előttem.


18/L

2011. jún. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eh, 00:40-es jól eltaláltad fizikát fogok tanulni :D Hát remélem az egyetem jó kerítő, de ha más nem is legalább normálisabbak lesznek ott az emberek mint akiket eddig ismertem.
2011. jún. 14. 01:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért az érem másik oldalát is vegyük figyelembe kedves kérdező! Én pl. mikor felkerültem az egyetemre, az összes frissen szerzett barátom már párkapcsolatban élő volt(én is)...valószínűleg ennek oka az, hogy én nem is akartam keresni senkit, egyszerűen csak ismerkedni:D Azóta én már férjhez mentem, és másik két barátnőm is menyasszony lett, a legkedvesebb fiú barátom pedig boldog kapcsolatban él, mindenki ugyanazzal, akivel az egyetem elején is:D(végzősök vagyunk jogi karon)

Viszont, láttam olyan párokat is, akik az egyetem alatt jöttek össze, és nagyon boldogok! Szóval hajrá-hajrá!

Az egyetem nagyon jó dolog, tényleg egészen más, mint a középiskola, az is jó volt, de nekem ez jobban tetszett..rengeteg közösségi program van, és rengeteg ember..és a főváros is nagyon jó..csak vigyázni kell, mert azért könnyen rossz társaságba keveredik az ember lánya(fia)

2011. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor beletrafáltam a fizikával :D

Nálunk amúgy 4-5en voltunk, akik párkapcsolatban éltünk, mikor felkerültünk az egyetemre, s ebből hárman maradtunk meg a kapcsolatban, a többiek már szakítottak, a nagy többség pedig facér volt :) Viszont az elmúlt 2 évben sokan az egyetemről szereztek párt :) /amúgy az orvosiról van szó/

Úgyhogy biztos vagyok benne, hogy Te is találkozni fogsz facér lányokkal is :)

20/L

2011. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!