Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok valami szép hely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok valami szép hely ahova elmehetnénk a barátommal 2. évfordulónkra? (Somogy megye előnyben)

Figyelt kérdés
Semmi elképzelésem nincs hova mehetnénk! jövő hónapra tervezzük de nem tudjuk az uticélt. nem akrunk messze menni, sem túlköltekezni! Valami romantikus szép hejre gondoltam de nem vok egy világjáró,a páromnak meg nem nagy a fantáziája,segítsetek!
2011. márc. 2. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem a párom egy gyógyfürdőbe vitt anno, de nem abba a mindenholöregek-fajtába. Igazán hangulatos volt, mert este is nyitva tartottak és csak mi maradtunk.

Felejthetetlen, egynapos, de megfizethető élmény. Például :)

2011. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fürdőbe én személyszerint nem akarok menni.Helyeket mondjatok légyszi.
2011. márc. 2. 21:07
 3/3 Scream85 ***** válasza:

Mi kirándulunk egyet Pécsre a Tv-toronyhoz.

Egy ebéd a fenti étteremben, szép kilátás,stb.

2011. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!