Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miről beszélgessünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és van egy fiú aki tetszik és akinek és is tetszek-ezt ő mondta-,csak az a baj h nem tom miről beszélgessünk mert már szinte mindent kitárgyaltunk.Szerintetek?
2010. dec. 1. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy mesterség, hogyan beszélgessünk órákon át semmiről a lányokkal. 5000 FT/óráért megtanítalak.
2010. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timi: ) ***** válasza:

Ami épp aznap aktuális,

pl.lehet időről,

mit csinált aznap?

hogy van?

Jól aludt e az este,közben pedig ha válaszol,te mondd:

-én veled álmodtam,de sajnos nem mondhatom el,mert akkor nem teljesül.(közben szépen mosolyogj)

Nem olyan nagy ügy ez,majd jön magától minden,ezeket csak példának mondtam.

Sok sikert!

2010. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!:D
2010. dec. 1. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!