Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval és nagyon aranyos^^ és tetszik nagyon .. holnap lesz az első randink és fpphhu.. én már nagyon várom de izgulok is meg minden .. egy dologtól viszont félek : miről fogunk beszélgetni?..anniyra félek h csak ugy egymással szembe állunk és nézzük egymást és nem lesz miről beszélni vele.Már találkoztam vele és szinte mindent tudok róla h mit sportol meg ilyen apró részleteket is.. azért félek h vááh milesz:/ nem tudtok esetleg mondani valami módszert h ne legyek olyan feszült és h tudjunk miről beszélni? lécci annyira nagyon fontos lenne:$
2011. márc. 26. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne parázz!! Az jön magától, ha meg nem akkor tedd fel a kérdést, hogy ha adna neki sok pénzt mit tenne vele, vagy hl nyaralna belőle. :) nézzétek a csillagos eget (főleg ha esik :)) ) és ábrándozzatok.
2011. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!