Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akivel mar le fekudtunk. Szerelmes lettem bele. O viszont nem szeret. Mit tegyek, hogy szeressen engem? Azt mondja, hogy neki nem kell senki. Adjatok tanacsot, hogy mivel buvoljem meg.

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Erre senki nem fog neked egyértelmű választ adni, mindenkinél más működik...
2009. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem kell, mert megkapott egyből, szerintem tedd féltékennyé, hogy eltűnsz egy időre, nem keresed :-) esetleg mással lát, akkor előtör benne a híúság .... ha nem kell neki senki, akkor ne kelljen neki senki, legyen kemény gyerek magában. amúgy hány évesek vagytok?
2009. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból beszélek most. nekem is volt ilyesmi kapcsolatunk, és nagyon szerelmes voltam a srácba, ő meg belém nem de szívesen lefeküdt velem alkalomadtán. én naiv, meg folyton abban bíztam, majd egyszer belémszeret. csomó praktikát kipróbáltam, egyebek közt a féltékennyé tevést, eltűnést, hadd fusson ő utánam nem működött. bűvöltem én hiába, max arra volt jó, hogy arra a pár órára, míg folyt a szex, el volt bűvölve, aztán reggel közölte, hogy mintha mtam volna, h nekem ma tanulnom kell, meg neki is dolga van, tehát menjek lassan haza. ő is ugyanezt a szöveget nyomta, hogy neki meghalni nincs ideje, nem kell neki bnő. a ffiak nem úgy működnek, mint mi nők. ha kijelentik, hogy nem szerelmesek, akkor elég kicsi az esélye, hogy azok lesznek. elég megalázó kapcsolat volt, nagyon sokat sírtam meg szenvedtem, főleg mikor vége lett, akkor éreztem úgy, hogy nekem is végem van. de aztán kihevertem, és tanultam belőle, és most már nem bánom, hogy átéltem ezt is, mert megtanított arra, hogy soha többet nem megyek bele kiegyenlítetlen viszonyú kapcsolatba.
2009. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak bántani, de amit az utolsó hozzászóló leírt, annak nagyobb a valószínűsége.

Ha ő kijelenti, hogy neki nem kell nő, és nem szerelmes, akkor maradsz a szögön, ahonnan leakaszt ha kanos.

Ne menj bele egy ilyen dologba. Hidd el, nem éri meg kockáztatni!

2009. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!