Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet azt tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni, hogy a párunk e az igazi?

Figyelt kérdés
ugyanis én több éves együtt élés után vagyok bizonytalan már egy pár hónapja. rájöttem, hogy ő más, mint én. más az életfelfogás, az életvitel, a tervünk, a célunk. ő nyugodt otthonülős, én pörgős, vidám, társasági lény. már több éve együtt vagyunk, de van olyan barátom, akivel még nem is találkozott. megváltoztam mellette, már nem vagyok az a régi jó önmagam, ahol még jól is éreztem magam a bőrömben. boldogtalannak érzem magam és az életem. és sokszor nem is hiányzik, ha nincs mellettem.. akkor ez csak megszokás? vagy már szeretet? esetleg szeretet, de nem érdemes már együtt lenni? csak véleményre és tapasztalatra vagyok kíváncsi. előre is köszi. ja és ő 32 ff, én 28 n.
2010. dec. 2. 14:00
 1/4 enelisz válasza:

bízz meg benne

hallgass a szívedre mert ezt csak te tudhatod igazán

2010. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Timi: ) ***** válasza:

Ha ennyire eltértek egymástól és ami fontos :nem egy a célotok,a terveitek ,akkor ennek szerintem hosszú távon(!) semmi értelme,hisz később vagy most ez úgyis vita ok lesz.

Mondd el neki,hogy nem vagy boldog,te szeretnél kicsit jobban élni,jobban élvezni az életet és kérd meg legyen társad ebben vagy fejezzétek be.

Ha szeret boldoggá tesz,ha nem szeret vagy csak megszokás,akkor hagy elmenni,mert befogja látni,hogy igazad van!

A legjobbakat!

23/L

2010. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Onnan lehet tudni, hogy biztos vagy benne. Te bizonytalan vagy, akkor nem ő az igazi.
2010. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azoknál, akik más személytől várják el, hogy boldogok legyenek, gyakori ez a kérdés. Ám a boldogság egyszemélyi felelősség. A másik ember nem tesz sem boldoggá, sem szerencsétlenné minket. A cselekedetei segíthetnek minket vagy hátráltathatnak. Keresztbe tehet nekünk, vagy felemelhet. Mindez azonban nem egyenlő azzal, hogy ő döntene arról, hogy mi boldogok leszünk, jól érezzük magunkat a bőrünkben, vagy sem?


Ha azt nézem, amit te mondtál el, akkor is ezer kérdés jön fel bennem. Mit kényszerített rád, és hogyan tette ezt? Ha úgy érzed, akadályoz a kiteljesedésben, mit tettél ez ügyben? Szóltál már neki erről? Ő mit válaszolt? Stb.


Amit leírtál az egyfajta érzelmi elsivárosodása egy kapcsolatnak. Csakhogy egy kapcsolat társasjáték. Mindig. Soha nem okolható egyik vagy másik fél a közös produkció sikertelenségéért. Vagyis ez megtehető, csak nem lesz igaz, helyes válasz erre a kérdésre. Mit tettél te, hogy működjön ez a kapcsolat? És miért nem működik mégsem? Tisztában vagy a valós okokkal? Kerested őket? Vagy kényelmes a mostani álláspontod és csak megerősítésére vársz?


Sok konkrét tanácsot nem adtam, de sokat kérdeztem. Nem kell rá válaszolni. Elég ha néhány kérdést a fentiek közül magadénak érzel. A többivel ne is foglalkozz! Azt pedig egyáltalán ne gondold, hogy bántani akarlak. Nem is ismerlek, miért akarnálak bántani? Segíteni szeretnék, hogy a megfelelő kérdéseket tehesd fel. Fogd fel úgy, hogy tippelgettem! Hátha lesz közte használható... ;)

2010. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!