Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan amikor az első párunk lesz az akivel leélhetjük az életünket?

Figyelt kérdés
boldogan, megcsalás nélkül, szeretetben(ritkább esetben szerelemben)
2011. nov. 6. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát ezt a kérdést akartam én is feltenni..:)

amúgy függ attól is hogy milyen beállitotságú az ember mennyire gondolkodik komolyan és ilyenek...de a ami világban szerintem nem nagyon....

2011. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy ilyen párt, az egyetem elején jöttek össze, az egyetem alatt közös albérletbe költöztek, utána közös házat építettek, 18 év után összeházasodtak (30asok) és most jöhet a gyerek... Ha együtt látom őket, le se tudnák tagadni, hogy mennyire szerelmesek egymásba.

Úgyhogy mivel látok magam előtt ilyen példát, tudom, hogy létezik ilyen, de amúgy is hiszek benne :)

20/L

2011. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
amúgy remélem hogy van ilyen,mert akivel most vagyok nekem ő a mindenem és nem szeretném elveszíteni és vele úgy egyben vannak a dolgok,ilyen jól még soha nem éreztem magam senkivel...szóval remélem igen..
2011. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Létezik.
2011. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is létezik,már nem egyszer olvastam itt ilyenről :)
2011. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mila11 válasza:
Igen !
2011. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm a példa rá, 14 éves kora óta, 6 éve együtt vannak, és úgy látszik öröke :)
2011. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Létezik. Én két ilyen párt ismerek.

Az egyik ismerősömék 15 éves koruktól vannak együtt, még az első csók is együtt történt meg nekik, ma már 14 éve vannak együtt, boldog házasok, van egy gyönyörű kislányuk és tervezik a második gyereket.


A másik ismerősömék osztálytársak voltak általános iskolában, 10 éves koruktól voltak "szerelmesek", 13 évesen csókolóztak először egy iskolai buliban, ma már az első csóktól számítva 17 éve vannak együtt, két szép gyerekkel, boldogságban.

2011. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm apjának az ismerősöm anyja volt az első és eddig egyetlen nő az életében, tehát igen létezhet.
2011. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim. Középiskola óta.
2011. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!