Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Bővebben benn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Bővebben benn, véleményeket várok.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már kb 5 hónapja vagyunk együtt, úgy különösképp nem szeretnék féltékenykedni, mert az meg tudja ölni a kapcsolatot.. Nem zavar, hogy jóban van a volt barátaival, mert van olyan volt barátnőm, akivel én is..

Beszélgetünk, és akkor random bejön a téma, hogy ő milyen csudimudijóban van a volt barátjával, és hogy hirtelen milyen eszeveszett nosztalgiázhatnék jött rá, nem bánta meg hogy nem dugatta meg magát vele, de azt azért sajnálja, hogy vége lett a kapcsolatnak.. Ez azért nekem szarul esik, de nem kéne magától észrevennie, hogy iszonyat nem érdekel, hogy milyen jó volt az elődöm, meg mittudomén? Szarul is érzem magam miatta, de nem akarok szólni. Nekem már viszonylag régóta nem volt előtte senki, és azthiszem szeretem, nem akarom elveszíteni..

Toljatok már pár véleményt, illetve mit tennétek a helyemben?

Köszi, hogy elolvastad..


2010. dec. 2. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj neki te is ilyen történeteket,még ha csak kitalálod az sem baj.Figyeld a reakcióját,szemedre nem vethet semmit.
2010. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez célzás volt. Ha nem jöttél volna rá.
2010. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem beszélj vele, ha legközelebb felhozza a témát, de lehet csak "úgy" is.

Minden kapcsolat alapja a kommunikáció.Lehet, hogy közhely, de igaz! Ha elfolytod, az nem lesz jó, hamegmondod, talán változtat rajta, illetve meglátod, mennyit számítasz neki: ha tényleg szeret, akkor változtat, ha vissza akar menni az exhez, nem foglalkozik a prolémával, esetleg fel is háborodik, tagadja,tiltakozik. Mindenképpen mondd el neki mi bánt szerintem.

2010. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Általában veszem a célzásokat minden téren, biztos hogy ez célzás, úgy hogy már kb 3 volt pasijáról hallottam ugyanazt a sztorit..?
2010. dec. 2. 20:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 2. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
én soha nem mondanék ilyet barátomnak...ő is féltékeny típus de ő ki is mutatja. én aranyosnak találom nem bosszantónak mert picit én is az vagyok :) egészséges féltékenység még jöhet sztem...viszont nem húzzuk egymás agyát feleslegesen. én is jó ötletnek találom h vágj vissza te is hasonló sztorival. aztán ha kiborul akkor beszéld meg vele az egészet h neked is mennyire rosszul esik.
2010. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!