Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedik a szüleid, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedik a szüleid, hogy ott aludj a barátodnál esetleg fordítva? Vagy csak nekem ilyen szigorúak a szüleim? L/20

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 15:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
20 évesen már nem lenne szabad hagynod a szüleidet, hogy ennyire befolyásoljanak. Felnőtt nő vagy, azt csinálsz amit akarsz.
2009. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
csak mindig azzal jönnek elő, hogy amíg velük lakok, azt csinálok, amit ők mondanak, meg az ő idejükben nem így volt stb... már változott a világ, nem értik meg? :(
2009. jan. 17. 15:34
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
én 16 vagyok mondjuk mindössze, de nekem sem engedik se azt, hogy én aludjak ott, se azt, hogy ő itt. de ugyanez van, ha osztálytársam, vagy barátnőm kerül szóba, egyszerűen nem engedik. a baráti körömben senkinek nincsen ilyen jellegű problémája. szerintem még 20 évesen is ez lesz. és igen, nekünk is ez a szöveg megy, hogy amíg velük élek, azt kell tennem, amit ők mondanak.
2009. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Te meg mond nekik szépenm, hogy nem muszály velük laknod, ha ezt akarják, akkor akár dobbanthatsz is...
2009. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg ha az ember a szüleinél lakik,nem tehet azt amit akar!Én 22 éves koromig laktam velük,de soha nem mentem el otthonról úgy,hogy nem tudták hol vagyok.Elengedtek bárhova,mindíg megkérdeztem őket.
2009. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 éves vagyok van egy 18 éves lányom, nekem 21 évesen anyám azt nem engedte meg hogy meglátogassam a barátomat mikor katona volt/ más városban / de a mai világban én már ugy gondolom nem igy kell csinálni, szenvedtem én épp eleget, de ne értsétek félre, lányomnak is voltak barátai, volt olyan aki 2-3 honapig tartott nem aludhatott ott, most 4 honapja van egy srác akiben látom én is hogy szertei, meg viszont, / nem biztos hogy ez a " nagy Ö " / de megengedem hogy ott aludjon, , ismerem öket szüleit is, meg a lányom most nagyon szerelmes, mit tudok tenni, egy feltétel volt !!!! Nögyogyászat elötte és gyogyszer felirás, hát ennyi, meg bizalom mindkettönk részéröl, oda-vissza
2009. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%

Én 14 éves vagyok és 1éve vagyunk együtt a barátommal.

Mi 1szer aludtunk együtt!

2009. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagyok, a barátom 21. Fél éve vagyunk együtt. Megengedik, hogy nála aludjak, és azt is hogy ő nálunk. Annyi feltételt szabtak, hogy tanuljak rendesen, és mindig tudják meddig maradok nála. Nyaralni is elengedtek vele egy hétre, mert tudták, hogy tud rám vigyázni. Bár nekem szerencsém van, mert fiatalok a szüleim, és sok olyan dolgot megengednek, amit másnak nem. Ennek ellenére nem lettem drogos, k*rva, vagy bármi más és rendesen tanulok is, mert csak ennyit kérnek cserébe.
2009. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg megszerettetni a barátodat a szüleiddel.ha megbíznak benne és érzik hogy komoly akkor engedni fognak:)
2009. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A kérdést akár én is kiírhattam volna pár hónapja... Szintén 20 éves lány vagyok, 1, 5 éves párkapcsolattal. Anyukámmal élek, aki egészen pár hónappal ezelőttig merevgörcsöt kapott a gondolattól is, hogy egymásnál aludjunk a párommal. Mondta a szokásos "Amíg az én kenyeremet eszed..." kezdetű klasszikust milliószor.

Nálunk az oldotta meg a helyzetet, hogy a barátom átjött néhányszor, először délutánonként. Ilyenkor segített a ház körül, anyukám megismerte jobban, és már nem érzi úgy, hogy ő a "sátán" :).

A másik sarkalatos pont nálunk is a fogamzásgátlás volt; miután erről is őszintén elbeszélgettünk, megenyhült és most már bármikor aludhatunk egymásnál.

Szóval azt javaslom neked is, hogy ismertesd meg a szüleiddel a párodat és legyél hozzájuk őszinte! Ne add fel, ha eleinte hajthatatlannak tűnnek; csak lépésről lépésre haladj és semmiképp ne hisztizz vagy viselkedj (pl. dühkitörés, elköltözés) gyerekesen ebben a kérdésben, mert azzal csak az ellenkező hatást éred el.

Türelem és kitartás!!

2009. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!