Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedik a szüleid, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedik a szüleid, hogy ott aludj a barátodnál esetleg fordítva? Vagy csak nekem ilyen szigorúak a szüleim? L/20

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 15:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok a párom pedig 19 és több mint egy éve vagyunk együtt. A szüleim fél év után már megengedték, hogy itt aludjon, és azt is, hogy én aludjak nála. Megbíznak bennem, mert mindig őszinte vagyok velük. Tudnak amiről kell. A páromat is ismerik már annyira, hogy tudják rábízhatnak engem.
2009. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen, 1 hónap járás után már megengedték, hogy a fiú itt aludjon. Igaz előtte 3 héttel már be is lett mutatva
2009. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

15 vagyok, és a szüleim nem engedik. Nem is kértem, de anyum kikötötte: idejöhet a barátod, de még nem aludhattok együtt.

Azeért mi titokban csak együtt aludtunk ;)

2009. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Amig kiskorú voltam (16-17 évesen) csak nagyon nehezen engedték, és nem is túl gyakran. Akkor még azt hittem, hogy rém konzervativ szüleim vannak, és ez a nagykorúságom után se fog változni, de szerencsére tévedtem:)
2009. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok és úgyanez van nálunk is, teljesen megértelek!! Írj priváton ha akarsz, beszélgethetünk!
2009. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
én 18 vagyok, nálunk még csak nem is "beszédtéma"...pedig másfél éve együtt vagyunk. féltenek, meg kellett szoknom, majd lesz máshogy is, kitartás:)
2009. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
70%

Ez azért nem csak a megbízásról szól, nevelésfüggő. Azért a szüleidnek, akik felneveltek, és még 18 év felett is náluk laksz, mert tanulsz, elég nagy pofátlanság lenne azt mondani hogy 20 éves vagyok azt csinálok amit akarok..

Én 18 vagyok, 10 hónapos kapcsolat, és kb. 2* aludtam a barátommal, de nem halok bele. Neveléstől függ.. Én részben örülök, hogy így neveltek, persze sokszor mondom hogy de jó lenne ha... aztán rájövök hogy jó ez így (is).

2009. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves vagyok, 2 éve vagyunk együtt a barátommal.

Eleinte mikor kezdett hozzám járni, nem engedték meg h együtt aludjunk.17 éves voltam mikor elkezdtünk járni.De mindig ott aludhatott nálunk, csak nem velem, szóval külön szobában, mert eléggé messze lakik hozzánk, vagyis 80km.

Aztán a szüleim látták azt h fontos vagyok neki, és tényleg szeret, nem csak kihasznál, és a 18.szülinapomon aludtunk legelőször együtt.Szóval 4 hónap telt el, míg megengedték h együtt aludhassunk, azóta ha jön, vagy én meek náluk mindig együtt alszunk.

2009. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok,de már majdnem a brátomnál lakok!19 évesen ismertem meg és már akkor is sokat aludtam nála!Az elötte lévő barátomat 17 évesen ismertem meg,és nála is ottaludtam 7végente!
2009. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
en 17 evesen kezdtem eltunogetni. egy darabig hazajottem hajnalban, akkor csak a karikas szememrol gondoltak h hanykor ertem haza. aztan jottek a baratnomnel alszok sztorik. volt h tenyleg naluk aludtam, de 60-70%ban nem :p igy lassacskan megszoktak h nem mindig alszok itthon. most 20 leszek es fel eve mikor este megyek ki a hazbol csak mondom h lehet h csak masnap talalkozunk vagy kiirom a hutore h a baratomnal vagyok. (lassan 3 eve vagyunk egyutt) nem szolnak semmit. a lenyeg h fokozatosan "neveld" oket.
2009. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!