Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szereti a japán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szereti a japán kúltúrát, szeret gitározni, computeren játszani, sokat kosarazott régen, mi az amit vehetnék neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ami rá jellemző, aminek örülne, valami gitáros meg japános dologra gondoltam. Parfümöt mindenképp fogok :)
2010. dec. 3. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mangához mit szólsz? A manga az fekete-fehér képregény, amit fordítva kell olvasni, mint ahogy mi olvasunk. Nagyon jó mangák vannak. Én tudom ajánlani az Árnybírót vagy a Narutot, vagy a Grimm-meséket. Nagyon jót :) És fiú meg lány is egyaránt olvashatja.
2010. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hol lehet olyat kapni? zalaegerszegi vagyok


hát nem tudom önmagában egy olvasmány jó lenne e,


amúgy zene és film mániás,


és szeretné a szobáját japános hangulatúra feldíszíteni, pl falra akasztható legyezőre gondoltam, vagy egy képre

2010. dec. 3. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
minden Libriben van manga.
2010. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Japán kultúra alatt mit értessz? Szereti az Animéket? Ha igen, kérdezt meg, hogy melyeket, és nézz be a Holdfénybe, a Sakurazakába, vagy az Animelandbe, tele van mindenféle japános, és animés/mangás dolgokkal a kirakat, szerintem biztosan találsz majd neki kedvére való cuccokat. =) Amúgy az utóbbi két boltban van Tricky/Pocky, ami eredeti japán édessék (ropi szerű keksz, csokis, epres, stb. szószba mártva) ami nagyoon finom, és biztosra veszem, hogy nincs olyan ember, aki ne szeretné.. *_*
2010. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
japán kaját még nem evett, meg nem a japán nők jönnek be neki, de a rajzfilmeket szereti, a japán nyelv is tetszik neki, és japános hangulatúra szeretné a szobáját dekorálni
2010. dec. 3. 17:06
 6/9 A kérdező kommentje:

japán horrort szereti,

meg a japánok sok mindent feltaláltak ezért szereti őket

2010. dec. 3. 17:06
 7/9 anonim válasza:
csinálj neki kínai kaját! Sushi, meg nem biztos, hogy jól tudom, de van ilyen rizspálinka vagy mi.xD és a sushit tálald magadon, de meztelenül! és egy erotikában gazdag estének néztek elébe!
2010. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
epres tejszínhabos csokiöntetes csodára is gondoltam, azzal be tud kenni :)
2010. dec. 3. 18:33
 9/9 anonim válasza:

17:06 vagyok

Az egy jó ötlet!

2010. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!