Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet barátság kapcsolat vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátság kapcsolat vége után? Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Kapcsolat után, barátság?

Állítása szerint szüksége van rám.. de miért is? ha egyszer ő szakított.. nem értem.. igaz szeretem még.. de hát nem tudom mit csináljak!


2010. dec. 3. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ő szakított akkor mond meg neki h ha anyira szüksége ett volna rád akkor nem szakított volna, ha meg erősködik lehet megint össze akar jönni veled mert megbnta a szakítást
2010. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szakitás utáni barátság nem jó ötlet mert valamelyik ötök még szerelmes és az foga legjobban sérülni és szenvedni
2010. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ilyen szöveget én nem hinnék el neki. Akkor még most is veled lenne, ha szüksége lenne rád. Lépj tovább, ne legyél semilyen barátja. Sztem elég indok rá, hogy kidobott, és még át is akar b@szni+ki akar használni ezután
2010. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak ha mindketten túl vagytok a kapcsolaton.
2010. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:

NE!

ha te szereted akkor csak szenvednél a "barátságtól"

a fiú-lány közti barátság alapja nagyon szigorú:

mindkét fél részéről végtelen közönynek kell lennie a másik iránt szexuális téren.

különben az egész átalakul egy plátói szerelemmé meg egyéb szánalmas dolgokká... és a barátság pedig elromlik amikor ez kiderül.

tehát ne.


szakítottatok? oké ennyi.

minden kapcsolat megszakítandó, ő jobbra, te balra. ennyi.

2010. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem nem,mert az egyik fél mindig többet érez a másiknál,és azt is elfogadja,hogy a barátja légy,csak láthasson
2010. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Attól függ, melyikőtök hány éves és hogy te fiú, vagy lány vagy. Tapasztalatból tudom, hogy a fiúk nem tudnak kapcsolat után barátságot tartani...:S
2010. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Janika89 válasza:
Valóban nem jó ötlet, ha egyből barátság lesz a dologból, később persze úgyis jóban lesztek..
2010. dec. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!